Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. jest największym producentem i dostawcą energii elektrycznej w Polsce oraz jedną z największych firm z sektora elektroenergetycznego w Europie Środkowej i Wschodniej.

pge

Poniedziałkowa sesja zakończyła się ponad 4% wzrostem tworząc formację objęcia hossy. Ciekawie wygląda zapoczątkowane na początku października odbicie, które po krótkiej korekcie, może powracać do kontynuacji zwyżki. Patrząc trochę szerzej, możliwe że będziemy mieli do czynienia z formacją odwróconej głowy z ramionami. Wybicie linii szyi oraz oporu okolic 15 zł dałoby pewien, przynajmniej wstępny sygnał nadchodzącej poprawy.

[pullquote]Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.[/pullquote]

Grupa CCC jest jednym z największych dystrybutorów obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce.
ccc

Spółka odnotowała wczoraj spore wzrosty, które jednak nie zostały utrzymane aż do zamknięcia sesji. Końcowy efekt to +2,1% na całkiem pozytywnych obrotach. Mogło być gorzej, gdyż przed zamknięciem górny cień świecy był sporo dłuższy i mogła powstać formacja pin bara, która w tym miejscu byłaby zwiastunem pewnych kłopotów. Miejsce to oczywiście górna krawędź kanału korekty, gdyż szeroki trend jest wzrostowy. Jeżeli udałoby się wybicie górnej krawędzi, będzie to czytelny sygnał zbliżającego się końca ruchu korekcyjnego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here