Naga MarketsPGE Polska Grupa Energetyczna S.A. jest największym producentem i dostawcą energii elektrycznej w Polsce oraz jedną z największych firm z sektora elektroenergetycznego w Europie Środkowej i Wschodniej.

pge w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wykres z tygodniową skalą czasu obejmujący całą historię notowań spółki jasno wskazuje na panujący trend spadkowy. Jest on na tyle silny, że obecnie doprowadza do powstania nowych, historycznych minimów. Już wcześniej upadło ważne wsparcie przy 12 zł i aktualna prognoza musi być negatywna.

pge d1

Na wykresie dziennym mamy bardzo czytelny, aczkolwiek również spadkowy układ notowań wewnątrz kanału spadkowego. Aktualnie cena dotarła do okolic 11 zł czyli do dolnej krawędzi. Generalnie większość odbić dawała zarobić jakieś kilkanaście procent. Miejsce na odreagowanie ostatniej wyprzedaży jest całkiem dobre. W pierwszej kolejności ewentualne wzrosty będą jednak tylko korektą i na najbliższy czas nie widać sygnałów, które mogłyby zmienić negatywną sytuację techniczną. Ostatnio o spółce pisałem 10 czerwca.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJustin Bennett: NZD/CAD parą tygodnia?
Następny artykułRosjanie nie chcą opcji binarnych
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here