Naga MarketsPGE Polska Grupa Energetyczna S.A. jest największym producentem i dostawcą energii elektrycznej w Polsce oraz jedną z największych firm z sektora elektroenergetycznego w Europie Środkowej i Wschodniej.

pge w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy z całą historią notowań spółki, pokazuje że obecnie znajdujemy się blisko historycznego dna. Ostatnie spadki pogłębiły nawet to minimum jednak nadal możemy mówić o strefie wsparcia w rejonie 12 zł. Miejsce na odbicie jest więc dobre. Na wykresie można także dostrzec dużą formację podwójnego dna, która aktywowałaby się wraz z wybiciem oporu w okolicach 14,50 zł. Szerszy trend pozostaje spadkowy, a trend ostatnich miesięcy to ruch boczny. Na dzień dzisiejszy nie widać mocnych sygnałów kupna.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym, odbierz nagrodę gwarantowaną i wygraj 35 000 zł

pge d1

Spoglądając na wykres dzienny także widać strukturę boczno-spadkową. Aktualnie trwa odbicie w górę i tak naprawdę jedynym argumentem przemawiającym za większymi szansami kupujących jest to, że ostatnie wzrosty budowane są przy znacznie wyższych obrotach. Niebawem kurs może testować opór jaki wyznaczają dwa poprzednie wierzchołki czyli 14,50 zł. Ewentualne wybicie dałoby bardzo wstępny sygnał świadczący o poprawie sytuacji. Mocny sygnał wyrwania się ceny z układu bocznego pojawi się jednak dopiero, gdy cena wzrośnie ponad 15,40 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Cześć, czy mógłbym prosić o pomoc przy analizie 2 Spółek- Serinus Energy i Voxel (z systemu tabelkowego.
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here