Naga MarketspgePodczas wczesnych godzin środowego handlu na rodzimym rynku WIG20, niedawno opisywana spółka PGE odbija od istotnego wsparcia i sprawia, że staję się ona liderem wzrostu podczas dzisiejszego handlu. Wzrost rzędu +3,2 procent sprawia, że spółka pokonuje poziom 10 zł za akcję. Spójrzmy nieco bliżej na wykres spółki oraz jej obecną sytuację. 


Podczas ostatniego opisywania spółki mowa było m.in: “Oczywiście – w tym momencie oczy inwestorów skierowane są głównie na obecne poziomy, ponieważ istnieje spora szansa na odbicie spółki – przynajmniej do poziomów 9,65 zł – 9,85 zł za akcje” oraz możliwy target z tym związany – “Największe wówczas odbicie jakie mogłoby mieć miejsce – w obecnym kontekście znajdowałoby się na strefie 10,00 – 10,50 zł za akcję i to własnie te poziomy zdecydowanie stanowią dość istotną strefę oporu dla wykresu“.

Jak widać w tym momencie spółka właśnie odbiła się od lokalnych dołków oraz dotarła do przedziału cenowego opisywanego podczas poprzedniej analizy. W tym momencie widać również, że momentum odbicia było znaczne – a praktycznie dwie sesje handlowe były w stanie odreagować tygodnie obniżania się kursu akcji spółki.

wykres PGE D1 17.04.2019
PGE D1 17.04.2019

Wydawać by się mogło, że struktura obecnego odbicia wskazuje na dalsze wzrosty – gdzie potencjał zasięgu obecnego swingu w wzrostowego może sięgać poziomów nawet okreslonych na strefie 10,36 zł za akcję. To właśnie ten poziom powinien wywołać na spółce niewielką korektę na odreagowanie tak mocnych i gwałtownych wzrostów. Oczekuje się, że po korekcie oraz możliwości niewielkiej konsolidacji spółka wkrótce osiągnie poziom docelowy określony na strefie 10,7 zł za akcję.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here