Naga MarketsWczorajsza sesja na Wall Street ponownie pokazała, że byki tak łatwo się nie poddadzą i będą walczyć o wyjście górą z panującej korekty już w tym rozdaniu. Umocnienie się indeksów szło oczywiście w parze z poprawą sytuacji technicznej akcji notowanych na amerykańskich parkietach.

Myślę, że w środę kupujący będą chcieli pójść za ciosem i ponownie zaatakują opór. W związku z tym proponuję dokładniej przyjrzeć się trzem walorom, którymi można handlować za pośrednictwem brokera ACFX.

Na początek pokażę producenta m.in. kosmetyków i środków higieny osobistej.

PROCTER&GAMBLE - wykres H1
PROCTER&GAMBLE – wykres H1

Po tym jak PROCTER&GAMBLE w ostatni piątek wyszło ponad poziomy maksimów z 6 kwietnia wydawało się, że czeka nas szybki ruch na północ. Niestety nie nabrał on znaczącej dynamiki. Aktualnie tworzona jest wąska konsolidacja nad wybitym w piątek poziomem. Dalszy kierunek ruchu ceny powinien pokazać kierunek wybicia z obecnej konsolidacji. Oczywiście ze względu na wcześniejsze zachowanie się waloru wybicie się górą jest teraz bardziej prawdopodobne.

Po wczorajszej, mocno wzrostowej sesji uwagę przykuwać może MERCK.

MERCK - wykres H1
MERCK – wykres H1

Ostatnie kilka dni na wykresie swoim kształtem przypominają formację podwójnego dna. Wyjście powyżej poziomów maksymalnych z 8 kwietnia miałoby prawo pobudzić apetyty kupujących, generując impuls do ruchu na północ. Otwierałoby to również drogę do ataku na szczyty z drugiej połowy marca.

Ostatnią przygotowaną na dziś przeze mnie spółką jest DUPONT.

DUPONT - wykres H1
DUPONT – wykres H1

Po spadkach od szczytu z 13 marca spółka przebywa w ponad dwutygodniowej konsolidacji o lekko zawężającym się zakresie wahań. Coraz bliższy staje się moment kiedy cena będzie musiała opuścić wspomniany układ boczny. Kierunek, w którym zacznie ona podążać powinien byś kontynuowany w średnim terminie.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here