Naga MarketsPFSOFT_GdanskZnana z oprogramowania dla branży tradingowej firma PFSOFT ogłosiła ostatnio kolejny krok w budowaniu swojej międzynarodowej pozycji. Skupiając się tym razem na Europie, PFSOFT otwiera nową placówkę tym razem, w Polsce w Gdańsku.

Jest wiele powodów, dla których wybór padł na Polskę. Firma twierdzi, że kluczowym celem jest zwiększenie obecności w Unii Europejskiej i zapewnienie lepszych możliwości komunikacji przedstawicieli PFSOFT’u z klientami.

Te artykuły również Cię zainteresują
Po wielu latach rozwoju w drodze ewolucji, dziś jesteśmy pewni naszej technologii oraz zespołu, dzięki którym rozpoczęliśmy globalną ekspansję.” – oświadczył dumnie Denis Borisovsky, dyrektor generalny PFSFOT LLC – ‘Z drugiej strony zamierzamy zredukować możliwe ryzyko wynikające z problemów społecznych i politycznych we wschodniej Ukrainie.

“Szukaliśmy idealnego miejsca do rozwoju i wybraliśmy Polskę spośród wszystkich krajów rozwiniętych, jako naszego bliskiego sąsiada zarówno z punktu widzenia geografii, jak i mentalności” – twierdzi Roman Nalivayko, szef departamentu rozwoju firmy w PFSOFT LLC – “Kraj ten cechuje wykwalifikowana siła robocza, stabilny wzrost gospodarczy i efektywność kosztowa. Od teraz zapraszamy naszych gości i partnerów do biura w Gdańsku – części globalnej sieci PFSOFT’u.”

Kluczowym punktem oferty PFSOFT’u jest Protrader, platforma wieloproduktowa dla banków i brokerów. Firma regularnie usprawnia i ulepsza swoje rozwiązanie łącznie z ostatni integracją danych rynkowych z S&P Capital IQ oraz Alliance News Professional.

Źródło: Protrader.com

Protrader by PFSFOT
Protrader by PFSFOTConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here