Naga MarketsPFSOFT Protrader 3 - TIPS & TRICKS - Część 5 – Pobieranie danych historycznych dla instrumentów

PFSOFT Protrader 3
TIPS & TRICKS

Część 5 – Pobieranie danych historycznych dla instrumentów


PFSOFT Protrader 3 Tips & Tricks, to cykl artykułów opisujących w jaki sposób używać narzędzi dostępnych na platformie Protrader 3 w celu uprzyjemnienia i ułatwienia sobie pracy podczas handlu.

W tej część cyklu artykułów PFSOFT PROTRADER 3 Tips & Tricks przedstawimy narzędzie do pobierania danych historycznych dla instrumentów.

Platforma PFSOFT Protrader 3 jest ustawiona w taki sposób by automatycznie pobierać określony zakres danych historycznych dla instrumentu w momencie otwarcia wykresu. Jednakże możemy ten proces przyśpieszyć pobierając potrzebne dane bezpośrednio na dysk twardy komputera.

W tym celu klikamy prawym przyciskiem myszy na wykresie. Ukaże się nam podręczne menu, z którego wybieramy pozycje Data, a następnie History Data Manager.Uruchomi się narzędzie History Data Manager, w którym wybieramy instrument, dla którego pobrane zostaną dane historyczne.Następnie w oknie Load History Screen kliknij na przycisk Load w celu pobrania danych na dysk twardy komputera.Zapraszam także na oficjalny portal firmy PFSOFT przeznaczony dla inwestorów Protrader.com, na którym znaleźć można więcej informacji na temat platformy PFSOFT Protrader.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here