Naga MarketsPFSOFT Protrader 3 - TIPS & TRICKS - Część 4 – Grid

PFSOFT Protrader 3
TIPS & TRICKS

Część 4 – Grid


PFSOFT Protrader 3 Tips & Tricks, to cykl artykułów opisujących w jaki sposób używać narzędzi dostępnych na platformie Protrader 3 w celu uprzyjemnienia i ułatwienia sobie pracy podczas handlu.

Czwarta część cyklu artykułów PFSOFT Protrader 3 Tips & Tricks przedstawia narzędzie Grid.

Grid jest narzędziem stworzonym w celu ułatwienia szybkiej konfiguracji większej ilości okien na pulpicie. Daje możliwość konfiguracji takich narzędzi jak: Chart, Market Depth, FX Board, Time and Sales.

Aby uruchomi narzędzie Grid należy kliknąć w menu platformy na Terminal, a następnie wybrać Grid.Pojawi się nam okno narzędzi Grid z czterema domyślnymi otwartymi wykresami. Teraz możemy wybrać interesującą nas konfigurację okien klikając na przycisk Specify amount and type of panels.


W powyższym przykładnie wybrane zostały cztery wykresy ustawione w dwóch rzędach. Narzędzie Grid daje możliwość wybrania maksymalnie pięciu wykresów ustawionych w trzech rzędach.

Prócz wykresów możemy wybrać także inne interesujące inwestora narzędzia, takie jak:

Market DeptFX BoardTime and SalesGrid umożliwia także wgranie na wybrane wykresy domyślną listę instrumentów udostępnionych na platformie. W tym celu należy kliknąć na środkowy przycisk i z menu wybrać Load all symbols.Możliwe jest także stworzenie własnej listy lub kilku list instrumentów i wgranie ich na wykresy. W tym celu należy kliknąć na środkowy przycisk i z menu wybrać Instrument List manager.Pojawi się okno narzędzia Instrument List manager, w którym możemy dodać listę lub listy interesujących nas instrumentów.Po stworzeniu listy preferowanych instrumentów możemy je wgrać na wykresy klikając na środkowy przycisk i wybierając z podręcznego menu pozycję Favorites.Zapraszam także na oficjalny portal firmy PFSOFT przeznaczony dla inwestorów Protrader.com, na którym znaleźć można więcej informacji na temat platformy PFSOFT Protrader.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here