Naga MarketsPFSOFT Protrader 3 - TIPS & TRICKS - Część 1 – Konto demonstracyjne na serwerze firmy PFSOFT.

PFSOFT Protrader 3
 TIPS & TRICKS

Część 1 – Konto demonstracyjne na serwerze firmy PFSOFT


PFSOFT Protrader 3 Tips & Tricks, to cykl artykułów opisujących w jaki sposób używać narzędzi dostępnych na platformie Protrader 3 w celu uprzyjemnienia i ułatwienia sobie pracy podczas handlu.


W pierwszej części cyklu artykułów PFSOFT Protrader 3 Tips & Tricks zajmiemy się zakładaniem konta demonstracyjnego na serwerze firmy PFSOFT.


Konto demonstracyjne daje nam możliwość sprawdzenia możliwości platformy handlowej oraz zapoznania się z funkcjami dostępnymi na platformie.
Aby otworzyć konto demonstracyjne należy udać się na stronę https://protrader.com/.
Następnie klikamy na przycisk logowania i przechodzimy do zakładki Registration, którą należy wypełnić. Po zakończeniu formalności klikamy na przycisk Register w celu utworzenia konta z własnym profilem na portalu Protrader.com. Wszystkie powyższe kroki ilustruje screenshot przedstawiony poniżej (kliknij aby powiększyć).


Po utworzeniu konta na portalu Protrader.com, należy je jeszcze aktywować. Email z linkiem aktywacyjnym został wysłany na adres email podany podczas rejestracji.
(UWAGA: Jeżeli nie otrzymałeś emaila z linkiem aktywacyjnym, proszę sprawdź także folder Kosz lub Spam. Niektórzy dostawcy usług pocztowych automatycznie kwalifikują maile zawierające linki do aktywacji kont jako SPAM).
Przykładowy email zawierający link aktywujący konto na portalu Protrader.com ilustruje poniższy screenshot (kliknij aby powiększyć).


Rejestracja konta na portalu Protrader.com daje także możliwość zadawania pytań oraz wzięcia udziału w dyskusjach prowadzonych na forum portalu. Możemy także uzupełnić swój profil użytkownika a także dodać avatar.
Po aktywowaniu konta na portalu Protrader.com, na podany podczas rejestracji adres email otrzymamy dwie kolejne wiadomości. Pierwsza informująca, że nasze konto na portalu Protrader.com zostało aktywowane, druga dotycząca utworzenia konta demonstracyjnego razem z loginem i hasłem do konta.
Możemy także zalogować się na portalu Protrader.com aby sprawdzić czy konto demonstracyjne na serwerze firmy PFSOFT zostało utworzone. Proces logowania obrazuje poniższy screenshot (kliknij aby powiększyć).

Po zalogowaniu się na konto portalu otrzymamy informacje, że nasze konto demonstracyjne na serwerze firmy PFSOFT zostało utworzone i możemy je monitorować oraz uzupełniać bezpośrednio poprzez stronę Protrader.com.
Poniższy screenshot przedstawia informacje na temat naszego konta (kliknij aby powiększyć).

Teraz możemy zalogować się już do swojego konta demonstracyjnego przez platformę PFSOFT Protrader 3, podając w oknie logowania ten sam login i hasło jakie podaliśmy przy rejestracji na portalu, tak jak na poniższym zrzucie ekranu (kliknij aby powiększyć).

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here