Naga MarketsPrzedsiębiorstwo technologii finansowej (fintech) z siedzibą w Gdańsku, PFSOFT, poinformowało dzisiaj o wprowadzeniu do swojej oferty nowego produktu, a mianowicie platformy Protrader przystosowanych do systemów operacyjnych Mac OS X.


Na jaką funkcjonalność mogą liczyć użytkownicy komputerów Apple?

Użytkownicy Protradera dla urządzeń Mac, którzy wcześniej mieli do czynienia z platformą w wersji dla systemów Windows nie powinni odczuć żadnej różnicy. Oprogramowanie oferuje bowiem wszystkie funkcje niezbędne do handlu w oparciu o wiele klas aktywów wliczając w to FX, CFD, kontrakty futures, akcje, spread betting, ETFy oraz obligacje. Dodatkowo Protrader oferuje dostęp do następujących narzędzi:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Głębia rynkowa,
  • Czas & Sprzedaż,
  • 7 rodzajów wykresów,
  • Lista obserwowanych instrumentów,
  • Trading bezpośrednio z poziomu wykresu (tak zwany visual trading),
  • Szybkie zarządzanie pozycją oraz zleceniami.

Ostatecznie, wersja dla OS X ma oferować dokładnie tę samą funkcjonalność co terminale dostosowane do systemu Windows, wliczając w to narzędzia MAM, zarządzanie funduszami oraz usługę option master.

Roman Nalivayko z PFSOFT twierdzi, że: „nasze badania pokazują dynamiczny wzrost liczby inwestorów korzystających z komputerów Mac. Do tej pory musieli jednak ograniczać się do półśrodków takich jak rozwiązania webowe, czy też aplikacje pisane w Javie. Wraz z nowym natywnym oprogramowaniem nic nie będzie ich już ograniczać. Jednocześnie brokerzy uzupełniający swoją ofertę o Protradera dla Mac’ów wyróżnią się z tłumu – nikt na rynku nie posiada bowiem zbliżonej oferty”

Jak czytamy w oficjalnej nocie prasowej najnowsze wdrożenia produktowe są bezpośrednim wynikiem filozofii i kontynuowania polityki firmy mającej zapewnić najwydajniejsze i jednocześnie najkorzystniejsze kosztowo platformy tradingowe dające dostęp do szerokiej klasy aktywów. Terminal Protrader Mac będzie dostępny dla partnerów PFSOFT w formie otwartych beta testów – ostateczna premiera planowana jest natomiast na drugi kwartał 2017 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here