Naga MarketsSpółka obecnie koncentrujemy się na handlu gazem płynnym i ropą naftową.

petrolinvest-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy z pełną historią notowań pokazuje, że obecnie znajdujemy się w przełomowym momencie. Po wielu latach niemal nieprzerwanych spadków pojawia się początek potencjalnie nowego trendu wzrostowego. Mamy już wybitą linię trendu, a także poziom ostatniego szczytu trendu spadkowego. Okolice 6 zł powinny obecnie działać jako wsparcie w przypadku ewentualnej korekty.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

petrolinvest-d1

Na wykresie dziennym widać pewne spowolnienie w rejonie 10 zł. Korekta po ostatnich zrostach nie powinna dziwić. Jeżeli cena spadłaby poniżej 7,62 zł to prawdopodobnie zacznie się realizować scenariusz zakładający cofnięcie do głównego wsparcia z wykresu tygodniowego czyli do okolic 6 zł. Z kolei wyjście na nowe maksima czyli wybicie z konsolidacji góra powinno oznaczać dalsze wzrosty. Najbliższym celem stałby się wtedy dołek z 2012 roku czyli rejon 15,20 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

4 KOMENTARZE

  1. Poproszę o analizę CD Projekt. Myślę, że sytuacja jest obecnie ciekawa, a spółka jest bardzo popularna więc znajdzie się spore grono zainteresowanych taką analizą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here