Naga Markets

Petgram planuje kampanię crowdinvestingową w IV kw. 2022, debiut na NewConnect w 2023Warszawa, 21.09.2022 (ISBnews) – Petgram planuje przeprowadzenie oferty publicznej akcji w formie kampanii crowdinvestingowej w IV kw. br. oraz debiut na rynku NewConnect w 2023 r., podała spółka. Zebrane od inwestorów środki umożliwią m.in. dalszy rozwój aplikacji dla posiadaczy kotów i psów, wsparcie jej działań marketingowych i ekspansję na nowych rynkach.

Chcemy w pełni wykorzystać to, że działamy na niszowym rynku z ogromnym potencjałem rozwojowym. Świadomość dotycząca tego, jak ważna jest troska o zdrowie i bezpieczeństwo naszych czworonogów, z roku na rok rośnie. Jako Petgram planujemy dalszy rozwój naszej aplikacji, wzbogacenie jej o nowe funkcjonalności oraz intensywne działania marketingowe, które pomogą nam dotrzeć do kolejnych miłośników zwierząt, również poza granicami Polski. W tym celu w IV kwartale tego roku planujemy pozyskanie kapitału poprzez publiczną emisję akcji, na platformie inwestycyjnej należącej do DM INC – CrowdConnect” – powiedział prezes Jordan Wojsym-Antoniewicz, cytowany w komunikacie.Środki od inwestorów spółka zamierza przeznaczyć również na przejęcie jednej z platform, której głównym celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom w szybkim znalezieniu kochających właścicieli. W planach Petgrama jest także opracowanie i wdrożenie anglojęzycznej wersji aplikacji, która jeszcze bardziej wzmocni ekspansję firmy na zagranicznych rynkach. W pomysł zwierzęcego startupu uwierzył już – założony i prowadzony przez kobiety – fundusz Black Swan oraz aniołowie biznesu, podano też w informacji.

Petgram to sieć społecznościowa dedykowana właścicielom i miłośnikom zwierząt. Marka jako pierwsza na świecie połączyła innowacyjną obrożę wyposażoną w lokalizator GPS dla psów i kotów z nowoczesną aplikacją społecznościową. W planach jest opracowanie anglojęzycznej wersji aplikacji.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułNotownia funta kontynuują ruch w dół
Następny artykułPodwyżka stopy procentowej przez Bank Japonii jest mało prawdopodobna
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here