Naga MarketsPeter Schiff: bitcoin spadnie poniżej 3200 USD
Peter Schiff

Mimo tego, że BTC jest dziś notowany na giełdach w okolicach 10 000 USD i wszedł w bezpieczną konsolidację, która może okazać się wstępem do hossy, zdaniem Petera Schiffa, dyrektora generalnego Euro Pacific Capital i sceptyka BTC, kurs „nie wytrzyma” i spadnie nawet poniżej 3 200 USD.

  • Peter Schiff ponownie straszy inwestorów BTC.
  • Uważa, że dno na poziomie 3 200 USD nie wytrzyma i kryptowaluta spadnie niżej.

Peter Schiff kontratakuje

Schiff skomentował kurs BTC 10 lipca. Uważa, że ​​bitcoin spadnie poniżej 3 200 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
Rynek niedźwiedzi na bitcoinie ma przed sobą długą drogę – dodał.

 

Twierdzenie Schiffa, że dziś ​​bitcoin nadal jest w fazie bessy może dziwić. Wcześniej powiedział, że “BTC nie osiągnął swojego maksimum [20 000 USD] w ciągu całego roku, więc z definicji nie jest to hossa. BTC obniża kolejne minima i maksima kolejno przez cały rok, więc z definicji jest to bessa.”

Złoto a BTC

Chociaż Schiff uważa, że ​​minimum bitcoina z 2018 roku się nie utrzymają, mocno wierzy on to, że kurs złota będzie nadal rósł.

Z kolei popularny autor książek o sukcesie zawodowym Robert Kiyosaki przyznał niedawno, że wciąż inwestuje w złoto, srebro i bitcoiny, ponieważ nie ufa rządowi USA. Dodaje, że takie inwestycje mogą być przyszłością finansów.

Niektórzy znani probitcoinowi inwestorzy zaczęli jednak chłodniej spoglądać na BTC. Michael Novogratz zalecił, aby nie wkładać większości swoich środków w kryptowaluty.

 Wydaje mi się, że bitcoin jest lepszy od złota, ale powiedziałbym ludziom, aby mieli o wiele mniej bitcoinów niż mają złota, ale tylko ze względu na zmienność – tłumaczył niedawno w mediach.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here