Naga Markets“Artyści rynków” to zapis rozmów, które w 2017 roku wydane zostały w Australii w formie nagrań audio (podcastów). Z kolei na początku roku 2018 roku, za sprawą warszawskiego oddziału , rozmowy doczekały się polskiej wersji.

Rozmówcy głównego analityka rynkowego CMC Markets w Sydney, Michaela McCarthy’ego, opowiadają o swoich zmaganiach z rynkiem i własnymi słabościami, a także o najbardziej spektakularnych osiągnięciach i największych porażkach. Ich historie, pokazujące kulisy działania sław świata finansów, mogą być dla czytelników inspiracją.

Peter Cruddas – “Kocham wyzwania”

Peter Cruddas był czwartym rozmówcą Michaela McCarthy’ego w książce “Artyści rynków” (dostępnej na maklerska.pl). W 1989 założył Currency Management Consultans, firmę z kapitałem 10.000 funtów, z jednym biurkiem i telefonem. Dziś firma ta znana jest na całym świecie jako CMC Markets i posiada obecnie 15 oddziałów. Jednak początki Petera nie były łatwe. Trudna sytuacja materialna jego rodziny zmusiła go do przerwania nauki w wieku 15 lat. Zaczął wtedy pracę przy obsłudze teleksu w Western Union. Następnie zdobywał doświadczenie w trading roomach różnych banków. Przed założeniem własnej firmy doszedł do stanowiska głównego dilera i doradcy globalnego działu finansowego. Jego historia pokazuje, że mimo trudnego startu, można zrobić coś wielkiego i wieść godne życie. Jak sam mawia: “Kocham wyzwania. Uwielbiam wywracać wszystko do góry nogami. To jest właśnie istota przedsiębiorczości”.

Poniżej znajdziesz nagranie audio rozmowy z Peterem. Jeśli natomiast chciałbyś otrzymać książkę “Artyści rynków”, doczytaj artykuł do końca i weź udział w konkursie.

Wygraj egzemplarz książki Artyści rynków!

Zdobądź dla siebie egzemplarz książki “Artyści rynków” wydany w ładnej, twardej oprawie na kredowym papierze, biorąc udział w konkursie.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem odpowiesz na pytanie:

Ilu aktywnych klientów* z całego świata inwestuje z brokerem CMC Markets? (w przybliżeniu do tysięcy)

* według danych z raportu rocznego CMC Markets 2016 – 2017

Pamiętaj, by przy wpisywaniu komentarza na portalu wprowadzić prawidłowy adres e-mail*. W przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, w celu ustalenia adresu do wysyłki książki.

Po jednym egzemplarzu książki wygrają dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na powyższe pytanie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku jeśli zwycięzca nie odpowie na maila / wiadomość na FB w ciągu 3 dni kalendarzowych, nagroda książkowa trafia do kolejnej osoby, która najszybciej odpowiedziała na pytanie.

nie ma konieczności podawania maila w przypadku komentarzy na Facebooku, należy jednak wtedy śledzić czy Twój komentarz okazał się zwycięski i odezwać do nas poprzez wiadomość na FB.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

4 KOMENTARZE

  1. Po 1 egzemplarzu książki trafia do Pani Karoliny (komentarz z godz. 17:44) i Pana Jacka (komentarz z godz. 18:14). Gratuluję!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here