Naga MarketsSłynny trader Peter Brandt mówi teraz, że już same fundamenty bitcoina sugerują, że wiodąca kryptowaluta może za pewien czas wzrosnąć nawet do 100 000 USD.

  • Peter Brandt uważa, że BTC wzrośnie docelowo do aż 100 000 USD. Wystarczą do tego ponoć same fundamenty kryptowaluty.
  • Ponoć za sukcesem BTC będzie jednak stała słabość “starego” rynku.

Peter Brandt bykiem!

Peter Brandt, weteran rynku, który jest dobrze znany w kręgach fanów kryptowalut, powiedział, że już same historia i idea bitcoina sprawiają, że ​​on sam jest byczo nastawiony w kwestii przyszłości ceny.

Przy obecnej cenie, która dziś znajduje się na poziomie około 8 900 USD, bitcoin powrócił do miejsca, w którym był przed spadkiem kursu, który miał miejsce w nocy z 12 na 13 marca. Wtedy spadł do aż 4 183 USD. Brandt jest zdania, że BTC może teraz rozpocząć nowy rajd cenowy.

Narracja [wokół] bitcoina ma dla mnie sens. To sprawia, że ​​chcę powiedzieć, że bitcoin leci na Księżyc – 50 000 USD za BTC, 100 000 USD za BTC – dodaje inwestor. – [Chodzi o] Jego podaż jako pieniądza, [obecną] globalną niepewność. To silny rynek złota. To słaby rynek akcji – wylicza Brandt.

Czy Brandt ma rację?

Czy Brandt ma rację? Już za tydzień czeka nas halving w sieci BTC. Podaż nowych kryptowalut spadnie o połowę. Tym samym – przy zachowaniu popytu – może czekać nas wzrost kursu, a może nawet bańka. Tak przynajmniej bywało w przeszłości. Czy teraz historia się powtórzy?

Duża część inwestorów, uważa, że tak. W nowym liście do inwestorów dyrektor generalny Pantera Capital Dan Morehead przeanalizował sytuację na wykresie BTC. Jego zdaniem kryptowaluta za nieco ponad rok będzie kosztowała 500 000 USD. Po drugiej stronie frontu stoi jednak Nouriel Roubini. Ekonomista i noblista uważa, że kryptowaluty “trafią na śmietnik” i już wkrótce on sam wytłumaczy nas, dlaczego tak się stanie.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here