Naga MarketsPeter Brandt: Bitcoin nie zakończył jeszcze parabolicznych wzrostów, pomimo ostatniej korekty BTC
Peter Brandt

Weteran rynków inwestycyjnych Peter Brandt twierdzi, że faza parabolicznych wzrostów bitcoina (BTC) pozostaje nadal nienaruszona, pomimo 50% cofnięcia wiodącej kryptowaluty z jej historycznych maksimów tuż pod poziomem 65 tys. dol. W nowym wywiadzie z analitykiem kryptowalutowym Scottem Melkerem, Brandt mówi, że BTC cały czas znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Dodaje jednak, że zmienność pozostanie kluczową cechą flagowej kryptowaluty.

  • Peter Brandt regularnie wypowiada się na temat rynku bitcoina, często zmienia jednak zdanie
  • W połowie lipca mówił o utrzymującej się bessie. Teraz twierdzi natomiast, że BTC nigdy nie wyszedł z parabolicznych wzrostów
  • Jest zdania, że poziom 30 tys. dol. powinien wytrzymać jako wsparcie, a zmienność będzie dominującą cechą charakterystyczną bitcoina w kolejnych latach
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Bitcoin oczami Petera Brandta, czyli co tydzień nowa koncepcja?

Peter Brandt to wieloletni trader z doświadczeniem na tradycyjnych rynkach Wall Street, w ostatnim czasie mocno zaangażowany jednak w zmienny rynek kryptowalut. Tak samo jak zmienny jest bitcoin, tak samo pozostają opinie samego Brandta.Ten jeszcze w drugiej połowie lipca twierdził, że BTC znajduje się w silnym trendzie spadkowym i że to nie koniec bessy bitcoina. Teraz natomiast sugeruje, że paraboliczne wzrosty aktywa nigdy się nie skończyły, nawet pomimo korekty obserwowanej od maja:

– Wciąż jesteśmy w bardzo dużym stopniu w parabolicznym trendzie wzrostowym. Myślę, że kluczową rzeczą jest to, że ludzie zawieszają się na, 100 dol. w górę, 100 w dół, 1000 dol. w górę, 10 tys. dol. w górę, 10 tys. dol. w dół. Znajdujemy się w długoterminowym trendzie byka. Potrzeba będzie znacznej kwoty, abym zmienił zdanie na ten temat – komentuje Brandt.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

BTC to magazyn wartości, pozostanie jednak zmienny

Dodaje, że bitcoin jest jego zdaniem magazynem wartości, który znacznie przewyższa to, co może zaoferować jakakolwiek waluta tradycyjna. Nie oznacza to jednak, że „BTC będzie rósł każdego dnia, każdego tygodnia, każdego miesiąca, a nawet każdego roku, choć oczywiście w przeważającej części tak jest”. Według Brandta duża zmienność będzie się nadal utrzymywać i właśnie zmienność kryptowalut stawia za pewnik.

Doświadczony trader zwraca również uwagę na kluczowy poziom cenowy, gdzie istnieje „ogromny” popyt na wiodącą kryptowalutę.

invest

– Osobiście uważam, że istnieje duża szansa, że dołek około 30 tysięcy dolarów może się utrzymać. Ale nie jestem pewien, czy wyszliśmy już z lasu i czy nie zostanie on jeszcze raz poddany próbie. Stawiam jednak na to, że na razie powinien sprawdzić się jako wsparcie – dodaje trader.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs jena prognozy | orlen akcje | biomed akcje | akcje azoty | cd projekt kurs akcji | jakie akcje kupić 2020 | usd pln |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here