Naga MarketsPeter Brandt: bitcoin (BTC) zdrożeje do 100 000 USD, ale potem może spaść do zeraPopularny trader, który stał się znany na rynku kryptowalut dzięki dokładnej prognozy krachu bitcoina, który miał miejsce w styczniu 2018 r., teraz twierdzi, że hossa BTC dopiero się rozkręca.

  • Peter Brandt zasłynął tym, że świetnie wyliczył kiedy i do jakiego poziomu spadnie kurs BTC po bańce w 2017 r.
  • Teraz poznaliśmy jego nową prognozę. Jest zdania, że hossa na BTC jeszcze trochę potrwa i doprowadzi do tego, że za 1 BTC trzeba będzie zapłacić 100 000 USD.

Peter Brandt: hossa jeszcze się nie skończyła

W nowym odcinku “The Wolf of All Streets”, doświadczony trader Peter Brandt powiedział, że chociaż BTC ma już za sobą duże wzrosty, hossa jeszcze trochę potrwa.

Te artykuły również Cię zainteresują
W 2018 roku odłożyłem na bok sumę pieniędzy, o której pomyślałem: „To są pieniądze na bitcoina”. (…) Nie widzę jeszcze żadnego znaku, który sugerowałby, że bitcoin nie będzie dalej rosnąć [na wykresie] – tłumaczył.

Analityk mówi, że uważa, że ​​bitcoin może w czasie tej hossy wzrosnąć do 100 000 USD, ale istnieje również 50 proc. szansy, że ​​w dłuższej perspektywie spadnie do zera.

Jeśli chodzi o to, dlaczego bitcoin może stać się bezwartościowy, Brandt twierdzi, że przyszłe innowacje mogą sprawić, że kryptowaluta stanie się przestarzała.

– Mimo wszystko technologia zawsze się zmienia. Dzieje się coś zupełnie nowego i [coś poprzedniego] staje się nieaktualne – tłumaczył.

BTC to magazyn wartości

Nawet przy ryzyku, że BTC stanie się kiedyś bezwartościowe, Brandt wyjaśnił, dlaczego zwiększył swoją rekomendację dot. inwestowania w bitcoina z 10 do 20 proc..

Bitcoin może być dla mnie magazynem wartości. Może to być środek wymiany. Może stać się walutą. Może przybrać cechy waluty. (…) Widzimy korporacje, które nie tylko sprzedają swoje buty online za bitcoiny, ale także przechowują bitcoiny w swoim skarbcu – mówił.

Dalej dodał, że widzi, że duże firmy “przyjmują bitcoina”. 

Wtedy możemy powiedzieć „ej, zaczynam dostrzegać akceptację [BTC] i naprawdę może to być teraz środek wymiany, waluta i magazyn wartości”. Sam zaczynam to widzieć. Dlatego Paul Tudor Jones przeniósł się na rynek kryptowalut – dodał.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here