Naga Markets

Pepsi wypuści swoje pierwsze NFT zatytułowane Mic Drop CollectionSłynny producent napojów gazowanych Pepsi jest ostatnią z dużych marek, które wprowadzają na rynek własne NFT. Kolekcja Genesis Mic Drop zawiera 1893 mikrofony upamiętniające ciepłą historię marki z przemysłem muzycznym.

Pepsi wprowadza na rynek 1893 NFT

Po wielu znanych markach, takich jak Budweiser, Nike czy Adidas, Pepsi toruje sobie drogę do metaverse i również angażuje się na rynku kryptowalut.Firma ma długie powiązania ze światem muzyki, w tym sponsorowanie show Super Bowl halftime i innych wielu kampanii partnerskich z udziałem największych światowych gwiazd, takich jak Calvin Harris, Britney Spears i Beyonce. Ponieważ muzycy tacy jak Snoop Dogg czy Timbaland popierają niewymienialne tokeny (NFT) i zwiększają świadomość na ich temat, nie jest zaskoczeniem, że marki ceniące wpływ muzyki, takie jak Pepsi, wspierają scenę NFT.

Kolekcja “Genesis Mic Drop” jest pierwszym w historii wejściem Pepsi w świat NFT i będzie oparta na modelu standardowego dropu, w którym szereg algorytmicznie losowanych cech tworzy kolekcję przedmiotów. Mikrofony będą miały losowe cechy, co upodobni je do innych popularnych projektów kolekcjonerskich NFT. Liczba mikrofonów reprezentuje rok założenia firmy.

Każdy z kolekcjonerskich NFT dla Pepsi ma być hołdem złożonym dla jej podróży, przedstawia jej historię w muzyce oraz zestawia smaki, które pomogły jej utrzymać silną bazę konsumentów od dziesięcioleci. Co więcej, każdy przedmiot jest bezpłatny, a kupujący jest odpowiedzialny jedynie za pokrycie opłat transakcyjnych.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

Każdy NFT będzie znajdował się na blockchainie Ethereum, a jego właściciele mogą handlować nim niezależnie na zewnętrznych rynkach, co sprawia, że jest to korzystne dla świadomości marki.

Jak napisała wcześniej Pepsi na Twitterze, kolekcja NFT będzie dostępna tylko dla osób z listy oczekujących, która została otwarta 10 grudnia. Pierwsze 1893 osoby, które znalazły się na liście będą miały możliwość wybicia NFT Pepsi 14 grudnia.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje tauron | mercator akcje notowania | develia kurs akcji | cena akcji intercars | asseco giełda | notowania allegro | kurs akcji orlen |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułUnibep ma umowę z Energetyką Cieszyńską o wartości 33,9 mln zł netto
Następny artykułRynki ewoluują, a wraz z nimi trading. Mieczysław Siudek w Comparic24.tv
Student ekonomii, spec. biznes międzynarodowy oraz analityki gospodarczej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aktywny prelegent podczas wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji naukowych powiązanych z tematyką ekonomii i rynków finansowych. Od 2 lat należy do zarządu Koła Naukowego Ekonomistów UMCS i pełni w nim funkcję specjalisty ds. marketingu i promocji. Od 2019 r. ambasador Camp Leaders and Resort Leaders Poland. Uczestnik programu Work and Travel do Stanów Zjednoczonych. Średnio- i długookresowy inwestor, angażujący się głównie na amerykańskim oraz polskim rynku akcji. Jego zainteresowania to kinematografia, psychologia oraz sport - w szczególności piłka nożna i Formuła 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here