Naga MarketsLicencjonowany przez FCA broker Pepperstone poinformował, że podążając za najnowszym trendem w detalicznym branży inwestycyjnej, postanowił uzupełnić swoją ofertę o kryptowaluty. Na razie oferuje handel w oparciu o kontrakty różnicy kursowej (CFD) na Bitcoina, nie wyklucza jednak dodania kolejnych cyfrowych tokenów w przyszłości.


Brak dodatkowych prowizji i dźwignia finansowa do 20:1

Traderzy poszukujący dużej zmienności, obawiający się jednak spekulacji na giełdach kryptowalutowych w związku z wysokimi cenami Bitcoina, powinni w CFD na kryptowaluty znaleźć sporo zalet. Po pierwsze miejsca nie ma zakup tokenów, w efekcie czego klient chroniony jest przed drastycznymi fluktuacjami ceny (jeżeli oczywiście stosuje odpowiednią strategię zarządzania kapitałem i zlecenia obronne stop loss). Co więcej, istnieje możliwość skorzystania z dźwigni finansowej wynoszącej maksymalnie 20:1.

Żadna z tradycyjnych par walutowych nie jest w stanie zaoferować tak silnych ruchów w trakcie sesji jak Bitcoin i jego pochodne, respektując przy tym podstawowe założenia analizy technicznej i fundamentalnej.

Andrzej Tomczyk, Pepperstone

“Wprowadzenie do oferty kontraktów CFD na Bitcoin jest odpowiedzią Pepperstone na rosnące zainteresowanie naszych klientów rynkiem kryptowalut. Nowy instrument powinien cieszyć się szczególnym uznaniem tych inwestorów, którzy na rynku poszukują ponadprzeciętnej zmienności. Co więcej, kontrakty na Bitcoin dostępne są przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu okazji inwestycyjnych szukać można nawet w weekend” – komentuje dla Comparic.pl najnowsze zmiany ofertowe Andrzej Tomczyk, Head of EEA Business Development w Pepperstone.

Bitcoin w Pepperstone to przede wszystkim:

  • Handel z brokerem regulowanym przez australijski ASIC oraz brytyjskie FCA
  • Brak dodatkowych prowizji
  • Mozliwość hedgowania pozycji w ramach jednego rachunku
  • Lewar wynoszący maksymalnie 20:1
  • Dostęp do spreadów oraz czasu egzekucji zarezerwowanego normalnie dla podmiotów instytucjonalnych
  • Notowania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

HANDLUJ BTC RAZEM Z PEPPERSTONE

Pula miliona dolarów oszczędności w Pepperstone! 

Broker Pepperstrone w celu uczczenia swojego powrotu na Stary Kontynent przygotował dla klientów promocję, w której aktywni inwestorzy mogą skorzystać ze zredukowanych spreadów oraz prowizji handlowych – łączna pula przeznaczona na ten cel wynosi aż 1 milion dolarów!

Pula promocyjna w wysokości miliona dolarów kurczy się w czasie rzeczywistym – chcąc więc zyskać jak najwięcej z promocyjnych warunków już teraz załóż rachunek rzeczywisty.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here