Naga MarketsAustralijski broker detalicznego rynku FX/CFD, Pepperstone, poinformował o poszerzeniu swojej dotychczasowej oferty o usługę Trade Now dostępną poprzez zestaw narzędzi Autochartist. Dzięki temu przedsiębiorstwo jako pierwsze w branży pozwoli klientom na otwieranie pozycji bezpośrednio z poziomu skrzynki elektronicznej.


Na jakiej zasadzie działa Trade Now?

Trade Now, będące jednym z najnowszych rozwiązań Autochartist – oprogramowania automatycznie rozpoznającego układy techniczne na wykresach – pozwoli użytkownikom wchodzić w transakcje podczas lektury e-maili nadesłanych właśnie w ramach usługi. Użytkownicy Autochartist mogą liczyć bowiem na codzienne raporty odnośnie najciekawszych formacji i potencjalnych miejsc wejścia w rynek.

Te artykuły również Cię zainteresują
„W procesie tradingowym występuje wiele krytycznych punktów, jednak wydaje mi się, że właśnie udało nam się usunąć jeden z nich – konieczność uruchomienia platformy tradingowej, aby zawrzeć pozycję” – komentuje Said Ilan Abzel, prezes i założyciel Autochartist.

Źródło: Autochartist

Jak podaje portal Leaprate, rozwiązanie Trade Now wykorzystuje szyfrowane połączenie HTTPS, aby komunikować się z serwerem MT4 przy użyciu ManagerAPI. Natalie German, przedstawicielka Pepperstone, w następujący sposób komentowała nawiązanie nowej współpracy:

„Zawsze poszukujemy sposobów, aby poprawić doświadczenia naszych klientów. Trading z poziomu skrzynki elektronicznej jest więc doskonałą innowacją i mamy nadzieję, że przypadnie do gustu traderom na całym świecie”

Z całą pewnością powyższa propozycja może być ciekawostką dla osób regularnie korzystających z możliwości Autochartist, dla większości traderów pozostanie jednak raczej kolejnym technologiczną nowinką, która nie znajdzie raczej większego grona odbiorców (podobnie jak trading z poziomu smart watcha).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here