Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa PEPEES specjalizuje się w przetwórstwie ziemniaków w celu produkcji m.in. skrobi ziemniaczanej, glukozy krystalicznej i bezwodnej, syropów glukozowych, grysiku i płatków ziemniaczanych czy białka ziemniaczanego do celów paszowych.

pepees

Spółka znalazła się w ścisłej czołówce najmocniej zyskujących walorów podczas ostatniej sesji minionego tygodnia. Wzrosty sięgnęły 14% i były podparte wysokim wolumenem. Trend wzrostowy z jakim mamy do czynienia od końca sierpnia odnotował nowe maksimum. Na wykresie tygodniowym widać, że wzrosty zatrzymały się w rejonie 1 zł. Poziom ten może sprzyjać pojawieniu się korekty. Wydaje się jednak, że spółka powinna nadal zyskiwać i zmierzać przynajmniej do kolejnego oporu jaki mamy przy 1,08 – 1,10 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Bytom SA specjalizuje się w dystrybucji kolekcji formalnej mody męskiej.

bytom

Spółka zyskała w miniony piątek 7% przy niezłych obrotach, dzięki czemu znalazła się w bardzo ciekawej sytuacji technicznej. Wydaje się, że prawdopodobnie doszło do fałszywego wybicia wsparcia przy 2,40 zł. Cena dość szybko i dynamicznie powróciła ponad ten poziom, na wykresie tygodniowy utworzyła się formacja objęcia hossy, a kończący się miesiąc zmierza ku świecy pin bar z długi dolnym cieniem. Ciekawe jest również to, że trzy ostatnie, dynamiczne ruchy spadkowe miały niemal identyczny zasięg. Na tej podstawie można oczekiwać kontynuacji rozpoczętego w zeszłym tygodniu odbicia. Ciężko prognozować jego zasięg ale pierwszą przeszkodą dla popytu powinna być linia bessy łącząca ostatnie wierzchołki.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

4 KOMENTARZE

  1. Witam
    czy spółka Aviaaml nadaje się do gorących spółek dnia ? Wydaje się że wybiła ze średnioterminowego trendu spadkowego po przekroczeniu poziomu 4,15, firma jest bardzo tania a wyniki będą bardzo dobre więc jest chyba pod co inwestować (technika i fundamenty) ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here