Naga MarketsPepco uruchomiło sprzedaż online, z opcją darmowej dostawy z Orlen PaczkaWarszawa, 19.10.2021 (ISBnews) – Pepco uruchomiło sprzedaż produktów online, z możliwością darmowej dostawy z Orlen Paczka, podała sieć na swojej stronie internetowej.

“Produkty Pepco znajdziesz na popularnych platformach zakupowych, takich jak: Allegro, Ceneo, Empik.com, Morele, Erli.pl, Mall.pl, Arena.pl i Shumee, za pośrednictwem których są one oferowane do sprzedaży przez spółkę Shumee S.A.” – czytamy w informacji na stronie internetowej.Przy zakupie produktów Pepco od Shumee za pośrednictwem danej platformy zakupowej (Allegro, Ceneo, Empik.com, Morele, Erli.pl, Mall.pl, Arena.pl i Shumee) obowiązuje darmowa dostawa przy wyborze opcji dostawy za pośrednictwem Orlen Paczka. Ceny pozostałych opcji dostawy oraz czas realizacji są indywidualne dla każdej z platform. Szczegóły można sprawdzić na stronach internetowych platform, podano także.

Obecnie wysyłka produktów Pepco realizowana jest wyłącznie na terenie Polski.

Pepco Group prowadzi działalność w dwóch segmentach rynkowych: poprzez Pepco (sieć wielobranżowych sklepów dyskontowych) oraz Poundland/Dealz (sieć sklepów działających w modelu zakupów impulsowych artykułów spożywczych, ogólnego przeznaczenia, sezonowych i artykułów pierwszej potrzeby sprzedawanych w formule cen jednorodnych). Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2021 r.

(ISBnews)Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here