Naga MarketsPepco Group otwiera pierwsze sklepy w AustriiPepco Group, właściciel szybko rozwijającej się paneuropejskiej wieloformatowej sieci dyskontowych sklepów wielobranżowych, pod markami PEPCO, Dealz oraz Poundland poinformował dziś o otwarciu pierwszych dwóch sklepów w Austrii. To trzeci zachodnioeuropejski rynek, na który grupa wkroczyła w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Pepco Group rozszerza swoją sieć dystrybucji, otwierając pierwsze sklepy w Austrii

Pierwsze sklepy zostaną otwarte w Center 21 w Wiedniu oraz w Cine Nova w Wiener Neustadt. W kolejnych miesiącach zaplanowano otwarcie kolejnych placówek. Austria to 17-ty kraj, w którym Grupa jest obecna i 15-ty, w którym działa sieć PEPCO.Austria to trzeci kraj Europy Zachodniej,w którym uruchomione zostały sklepy PEPCO. Wcześniej marka wkroczyła do Włoch i Hiszpanii, gdzie została bardzo dobrze przyjęta.

Wejście PEPCO do Austrii wpisuje się w paneuropejskie ambicje Grupy. Decyzja została poprzedzona dokładnym badaniem rynku i klientów, dzięki czemu Grupa uzyskała pewność, że jej oferta odniesie sukces, podobnie jak na swych kluczowych rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, gdzie PEPCO ma już ponad 2300 sklepów.

Cała Grupa, wliczając w to sklepy marki Poundland i Dealz, jest obecna w 17 krajach europejskich, gdzie posiada łącznie ponad 3400 sklepów.

Rozpoczęcie działalności w Austrii to kolejny ważny krok w rozwoju Grupy Pepco, która chce być wiodącą dyskontową siecią detaliczną w Europie. Nasze pogłębione badania pokazały, że w Austrii jest miejsce dla nowoczesnych sklepów PEPCO, które zaoferują wysokiej jakości produkty w niskich cenach, dla całej rodziny – powiedział Andy Bond, Dyrektor Generalny (CEO) Grupy Pepco

Grupa Pepco opublikuje wstępne dane za czwarty kwartał i cały rok finansowy 14 października.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: develia akcje | kurs pge | dolar australijski kurs | średni kurs dolara | kurs lewa prognozy 2021 | benefit kurs | gpw selvita |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here