Naga MarketsPeople Can Fly udostępni darmową wersję demo gry OutridersW ślad za swoim Wydawcą, Square Enix, PCF Group S.A. (People Can Fly) ogłosiła, że poprzedzi wydanie pełnej wersji gry „Outriders” udostępnieniem jej wersji demonstracyjnej.

People Can Fly zdecydował także o przesunięciu premiery gry

Demo będzie dostępne dla graczy już od 25/02/2021 i zaoferuje im kilka godzin rozgrywki, możliwość wypróbowania wszystkich klas Outriders oraz przetestowania trybów ‘single player’ i ‘co-op’. Gracze będą także mieli możliwość „migracji” swojej postaci i postępów w rozgrywce z demo do pełnej wersji gry, jeśli zdecydują się na jej zakup.

Te artykuły również Cię zainteresują
W związku z tymi planami Wydawca zdecydował także o przesunięciu premiery gry „Outriders”. Nowa data to 01/04/2021.

„Wspieramy decyzję Square Enix, ponieważ dobrze rezonuje z sytuacją na rynku, odpowiada na potrzeby konsumentów i jest zgodna z filozofią PCF. Dajemy graczom szansę poznania produktu zanim wydadzą na niego swoje pieniądze. Dodatkowy czas wykorzystamy oczywiście na „polish’owanie” i balansowanie gry. Naszym celem jest dostarczenie graczom jak najbardziej „kompletnego doświadczenia” – komentuje Sebastian Wojciechowski, prezes PCF Group S.A.

„Mam nadzieję, że w kontekście ostatnich wydarzeń w naszej branży, zarówno gracze jak i inwestorzy uznają tę decyzję za odpowiedzialną oraz za dobry prognostyk naszych przyszłych relacji, tak na linii studio – gracze, jak i spółka – inwestorzy” – dodaje Sebastian Wojciechowski.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here