Naga MarketsPentagon stworzył dwa lata temu grę wojenną, w której ważną rolę odgrywa bitcoin. Teraz sprawa ujrzała światło dzienne.

  • Pentagon opracował grę wojenną, która dot. buntów społecznych.
  • W trakcie tych ostatnich ważną rolę odgrywały kryptowaluty.

Pentagon obawia się bitcoina?

Media w USA ujawniły informacje na temat gry wojennej Pentagonu, stworzonej w 2018 roku, która w założeniach jest niesamowicie podobna do tego, co dziś widzimy w rzeczywistym świecie.

Dokumenty ujawniają, że amerykański Pentagon stworzył grę o nazwie “Specjalny strategiczny program na lądzie, powietrzu i morzu” (JLASS). W tym scenariuszu członkowie Generacji Z – ludzie, którzy przychodzili na świat od połowy lat 90. – są nagradzani w bitcoinach (BTC) za ich wysiłki w rozpoczęciu buntu, tzw. „Zbellion”. Buntownicy mieli otrzymać “zarobki” w BTC w zamian za ataki na korporacje, instytucje finansowe oraz organizacje polityczne i non-profit.

Zgodnie z dokumentem, „Zbellion używa programów [komputerowych] do kierowania wszelkich wpływów w kierunku programów prania [środków], które ostatecznie zamieniają waluty krajowe na bitcoiny”.

Prawdziwe wydarzenia

Choć gra wojenna rzekomo powstała w 2018 roku – przed pandemią koronawirusa – jej scenariusz bliźniaczo przypomina to, co dziś widzimy na ulicach miast w USA.

Przypomnijmy, że dziś w Stanach Zjednoczonych dochodzi do licznych zamieszek na ulicach. Za tymi stoi czarnoskóra ludność, która ponoć jest oburzona śmiercią George’a Lloyda. Jak donoszą jednak media, sytuacja jest bardziej złożona, bowiem buntownicy demolują też sklepy, które należą do… przedstawicieli mniejszości rasowych. Jak widać, nie chodzi jedynie o konflikt rasowy, a bardziej ekonomiczny.

Nikt na razie nie udowodnił, że manifestanci są przez kogoś opłacani w dolarach, a tym bardziej w BTC.

W grze Zbellion rozpoczyna się zaś od wieców i protestów w celu „ujawnienia niesprawiedliwości i korupcji”.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here