Naga MarketsChciałbym podzielić się z Tobą pewną kwestią, która przyświeca ludziom odnoszącym sukcesy, a której możesz jeszcze nie znać:

Co raz zrobisz dobrze, warte jest powtarzania każdego dnia.Jeśli chciałbyś uczynić lepszym swoje życie lub trading, czynności, które możesz wykonywać codziennie, pomogą Ci najbardziej. Oto kilka przykładów:

  • Analiza rynków
  • Poszerzenie analizy technicznej
  • Oglądanie video związanych z tradingiem
  • Zdobywanie silnych doświadczeń

Czynności te pomogą Ci odblokować Twój pełen potencjał, czyniąc Twoje dni bardziej produktywnymi i umożliwiając szybsze osiągnięcie Twoich celów.

Wiele osób myśli, że jeśli ich cele będą górnolotne, nie będą w stanie ich osiągnąć, przez co poczują się zawiedzeni i stracą zainteresowanie. To nie prawda!

Jeżeli Twoje cele są za małe, nie warto będzie zajmować się nimi każdego dnia, przez co dopiero będziesz sfrustrowany. Jeżeli Twoje cele są za małe i osiągniesz je, nie otrzymasz nagrody, którą będziesz usatysfakcjonowany, znów poczujesz zwątpienie. Dlatego warto jest wyznaczać cele we właściwy sposób.

Nasz analityk, Mateusz Groszek, wielokrotnie osiągnął wyznaczone sobie cele. Od wielu lat jego prognozy i analizy zdobywają czołowe miejsce w rankingach. Ostatnio otrzymał również nagrodę dla najlepszego analityka kryptowalut w 2017. Jeśli chcesz korzystać z wiedzy Mateusza, zapisz się już dziś na szkolenia online! Pamiętaj również, że prowadzimy szkolenia stacjonarne. Listę najbliższych spotkań znajdziesz tutaj.

Bezpłatne Szkolenia Online

Cofnijmy się do poprzedniego tematu i pomyślmy o nim chwilę… Co raz zrobisz dobrze, warte jest powtarzania każdego dnia. Ćwiczenia, rozwijanie samego siebie są naprawdę ważne. Książki o rynku Forex zawierają wiele lat doświadczeń. Pozwalają Ci one wzbogacić się o czas tych ludzi, w zaledwie kilka dni lub tygodni. My również promujemy książki, które w naszej opinii wnoszą wiele do tradingu. Od ubiegłego roku jesteśmy partnerem wydania ” Analizy Technicznej Rynków Finansowych” John’a J. Murphy’ego, którą szczerze polecamy. Dołączając do grona Klientów Admiral Markets masz możliwość otrzymania tej książki. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Co więcej, jeśli wiedza zawarta w książce to za mało, skorzystaj z dodatkowych materiałów edukacyjnych przygotowanych przy współpracy z legendami tradingu. Poniżej znajdziesz linkowania. Kliknij i przejdź do wybranych nagrań szkoleń:

Dodatkowo możesz skorzystać z E-book’ów przygotowywanych przez naszych analityków. Obecnie polecamy pobranie e-booka ” Strategie Tradera i Inwestora w Praktyce“, który zawiera 8 strategii, które można wykorzystywać na różnych interwałach czasowych.

Pobierz Ebook Strategie

Dlaczego to takie ważne żeby czytać książki, oglądać video, przeglądać ebooki pochodzące od osób będących na pozycji, na w której sam chcesz się znaleźć?

Pracowałem kiedyś na farmie w Ameryce. Nienawidziłem tego. Nie dlatego, że musiałem zbudować płot, pasać krowy w błocie, w zimnie i upale. Nie dlatego, że praca wymagała niesamowitej wręcz siły fizycznej. Nie lubiłem tej pracy, ponieważ nie była ona zgodna z moimi celami i tym kim chciałem być.

Jeśli nie jesteś pewien, które z naszych materiałów edukacyjnych będą dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z nami, kiedy będzie Ci wygodnie, a my pomożemy Ci dobrać najlepszą strategię inwestycyjną, kursy wideo czy też książkę.

Powodzenia w 2018 roku i nie zapominaj: Co raz zrobisz dobrze, warte jest powtarzania każdego dnia!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here