Naga Marketswysyłanie SMSDostępne statystyki dowodzą, że przeglądając internet częściej korzystamy z telefonu, niż z komputera czy laptopa. W przypadku tradingu, nadal przyjętym standardem jest przynajmniej laptop, a niemal znakiem rozpoznawczym “profesjonalnego” inwestora jest stanowisko złożone z kilku monitorów.

Trading na smartphone

Istotnie, dostępne popularne narzędzia nie umożliwiały do tej pory komfortowego handlu z perspektywy urządzeń mobilnych. Popularna aplikacja Meta Trader służy inwestorom do monitorowania i kontroli pozycji, niż do samej analizy. Tym samym, aplikacja mobilna Capital.com może być doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przenieść swój trading na ekran telefonów, nie tracąc przy tym korzyści handlu na “dużym” ekranie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Założenie konta w aplikacji Capital.com jest szybkie i intuicyjnie. Broker w ramach aplikacji umożliwia handel na ponad 2000 instrumentach finansowych; indeksach, towarach, rynku forex i kryptowalutach. W odróżnieniu od wielu podobnych rozwiązań, Capital.com dostarcza ponad 70 wskaźników, które realnie umożliwiają przeprowadzenie pełnej analizy sytuacji technicznej wybranego instrumentu.

Analiza instrumentu EURUSD – aplikacja capital.com

Ogromną zaletą aplikacji mobilnej Capital.com jest wygodny i prosty proces zarządzania ryzykiem. Wielkość pozycji, poziom take profit i stop loss możemy ustalić z perspektywy dystansu, konkretnego poziomu ceny lub kwoty. Aplikacja gwarantuje również ochronę przed ujemnym saldem.

Zarządzanie ryzykiem – aplikacja Capital.com

Okno wybranego instrumentu dostarcza inwestorom garść istotnych informacji, które zwykle należy szukać na stronie brokera, lub w osobnych oknach:

  • minimalną wielkość pozycji,
  • wysokość SWAP-ów,
  • wysokość spreadu,
  • obowiązujący sentyment na rynku.
Informacje dotyczące rynku – aplikacja capital.com

Co więcej, aplikacja zawiera inne użyteczności, takie jak mozliwość ustawienia alertów cenowych, bardzo rozbudowany dział edukacji czy newsów powiązanych z danym instrumentem. Niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego (iOS/Android) aplikacja działa płynnie.

Capital.com jest brokerem, dla którego kluczowym zadaniem jest zapewnienie jak najlepszej ochrony funduszom klientów. Capital.com jest w pełni regulowany i autoryzowany przez wiodące europejskie instytucje nadzorujące: FCA, CySEC. Capital.com spełnia  standardy bezpieczeństwa danych PCI, a środki klientów przechowywane są przez RBS i Raiffeisen.

Szybki dostęp do rynku jest szczególnie ważny w okresie wzmożonej zmienności – jaką obserwujemy przy okazji epidemii koronawirusa. Wypróbuj aplikację mobilną Capital.com

CHCĘ WYPRÓBOWAĆ APLIKACJĘ CAPITAL.COMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here