Naga MarketsPelion Healthcare Group działa na szeroko rozumianym rynku ochrony zdrowia ściśle związanym z farmaceutykami, budując jednocześnie trwałą wartość na rynku kapitałowym. Działalność firmy obejmuje cztery linie biznesowe, z których każda realizowana jest przez odrębną spółkę.


Na wykresie dziennym widzimy trend wzrostowy tej farmaceutycznej spółki. Wyznaczyć można techniczne wsparcie, które powstrzymywało spadki już kilka razy. Jedno z takich odbić było bardzo dynamiczne i wywindowało kurs z 90 zł na ok. 115 zł w ciągu zaledwie 20 dni. Niedawno byliśmy świadkami mocnego odbicia, ale dość szybko się ono skończyło, być może kurs zejdzie odrobinę niżej do wyznaczonego wsparcia. Kształt świec (długie dolne cienie) wskazuje na pewne zainteresowanie kupujących w rejonie 90 zł za akcję.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: lukasz.nowacki@comparic.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułMakarony Polskie – w obronie linii trendu
Następny artykułPoranny komentarz makro – piątek 10 stycznia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here