Naga MarketsBank Pekao podczas czwartkowej sesji pozostaje liderem wzrostów na rodzimym indeksie WIG20, podczas gdy spółka zyskuje 1,4 procent. Wzrosty na spółce zaczynają przyspieszać, a ostatnie cztery sesje zdają się pokonywać obecny trend boczny. W tym momencie spółka pokonuje poziom 113,8 zł za akcję docierając w bliskie okolice istotnego oporu cenowego. Czy spółka będzie w stanie przełamać obecny układ generując kolejne sygnały zakupowe? 


Czwartkowa sesja dla Banku Pekao stoi pod znakiem byczego sentymentu. Ostatnie cztery sesje handlowe sprawiły, że spółka rośnie ponad 3,5 złotego za akcję, docierając do strefy 113,8 zł. W tym momencie spoglądając na wykres z interwału czasowego H1 – najbliższy poziom, z którym wykres będzie musiał się zmierzyć, to poziom 114,5 zł widoczny na zamieszczonym poniżej wykresie.

Warto przeczytać: Przegląd GPW – blisko 20% wzrost Ursusa, spadki na PGNiG

wykres PEKAO H1 04.04.2019
PEKAO H1 04.04.2019

W tym momencie zdaje się, że impet wzrostu na spółce powinien przełamać opisaną powyżej strefę oporu, a wkroczenie pomiędzy poziomy 114 – 116 zł za akcję może oznaczać dla wykresu okres konsolidacji i zbierania na nowo impetu wzrostowego. Ważne natomiast, aby spółka pokonując poziom 114 zł za akcje utrzymała się powyżej poziomu – wówczas będzie to informacja dla inwestorów wskazująca na potencjał dalszych wzrostów.

Sentyment podczas najbliższych sesji nie powinien ulec zmianie – a negacją dalszych wzrostów byłaby dopiero sytuacja, w której wykres pokonał by ponownie strefę 111 zł za akcje. Przy obecnych warunkach jest mało prawdopodobne, aby mogło się to wydarzyć bez wykończenia ruchu w okolicach 114 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here