Naga MarketsPekabex Bet – spółka zależna Poznańskiej Korporacji Budowlanej Pekabex – podpisał z Gaz-Systemem umowę na rozbiórkę i budowę budynku biurowo-garażowo-socjalnego “C” wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą na terenie Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System Oddział w Rembelszczyźnie, podał Pekabex.

Pekabex rozpoczyna współpracę z Gaz-Systemem

“Wartość umowy: 3% przychodów Grupy Pekabex wg ostatniego opublikowanego rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego (w pełnych procentach)” – czytamy w komunikacie. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Pekabeksu sięgnęły 772,05 mln zł w 2019 r., co oznacza, że wartość kontraktu to ok. 23,17 mln zł.

Termin rozpoczęcia robót ustalono na dzień zawarcia umowy, a termin zakończenia na 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy, podano również.

Te artykuły również Cię zainteresują

Grupa Pekabex jest czołowym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Posiada fabryki w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie oraz Bielsko-Białej. W kraju głównie realizuje kontrakty z zakresu budownictwa wielkokubaturowego (np. hale produkcyjne, magazyny, obiekty handlowe, dworce, parkingi i biurowce) i inżynieryjnego (np. mosty, tunele). Eksport dotyczy głównie modułowego budownictwa mieszkaniowego kierowanego przede wszystkim do krajów skandynawskich. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2015 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here