PCDM rozpoczął przyjmowanie zapisów na Obligacje Serii AH spółki Mediaty sp. z o.o.We wtorek 21 września 2021 r. Prosper Capital Dom Maklerski S.A. rozpoczął przyjmowanie zapisów w Ofercie Publicznej na Obligacje Serii AH spółki Mediraty sp. z o.o.  specjalizującej się w udzielaniu kredytów konsumenckich na pokrycie kosztów usług medycznych. Wartość emisji wynosi 4,2 mln zł. Do objęcia jest 4 200 Obligacji Serii AH z oprocentowaniem stałym 6,4%. Zapisy  przyjmowane są do 29 września 2021 roku przez Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

Prosper Capital Dom Maklerski S.A. rozpoczął przyjmowanie zapisów

Mediraty sp. z o.o. specjalizuje się w finansowaniu klientom prywatnych gabinetów i klinik stomatologicznych, medycznych, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i in. kosztów zabiegów i leczenia. Podstawową działalność spółka prowadzi w obszarze consumer medical finance tzn. kredytów konsumenckich na pokrycie kosztów usług medycznych: stomatologicznych, ortopedycznych, okulistycznych, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz wielu innych, także weterynaryjnych.Wartość Oferty Publicznej Obligacji Serii AH Mediraty sp. z o.o. wynosi 4,2 mln zł. Oprocentowanie obligacji ustalono na poziomie stałym 6,4%. Odsetki będą wypłacane miesięcznie. Zapisy na obligacje przyjmowane są do 29 września 2021 roku w punktach Prosper Capital Dom Maklerski S.A. oraz za pośrednictwem platformy online PCDM. Minimalny zapis wynosi 5 tysięcy złotych.

– Dotychczasowe finansowanie Mediraty sp. z o.o. opierało się na przychodach pochodzących z odsetek i opłat przygotowawczych oraz finansowania dłużnego. W pierwszym półroczu 2021 r. spółka wypracowała ponad 2 mln zł zysku. Teraz poszukuje finansowania zewnętrznego. Liczymy na to, że emisja Obligacji Mediraty pozwoli spółce istotnie zwiększyć skalę działalności – komentuje Piotr Teleon, Prezes Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

Autor poleca również:

Dalsza część artykułu pod filmem
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kęty kurs akcji | eurocash giełda | orange kurs | kurs lewa bułgarskiego | dzisiejszy kurs dolara | kurs nasdaq | kurs dolara sprzedaż |


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj