Naga MarketsPodstawowym obszarem działalności operacyjnej PCC Rokita SA jest produkcja i handel wyrobami chemicznymi.

pccrokita-w1

Wykres tygodniowy obejmujący całą historię notowań jednoznacznie wskazuje na trwający trend wzrostowy. Wygląda on bardzo stabilnie i na dzień dzisiejszy nie ma powodów do obaw co do jego zakończenia. Najbliższe wsparcie to okolice poprzedniego szczytu czyli rejon 60 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

pccrokita-d1

Na wykresie dziennym widać, że cena podlega aktualnie korekcie. Potencjalnym miejsce jej zakończenia może być linia trendu oraz okolice wsparcia 60 zł. Pierwszym sygnałem informującym o słabnącym trendzie byłoby zejście poniżej linii trendu. Wtedy cena mogłaby kierować się na poprzedni dołek czyli do okolic 52 zł. Na dzień dzisiejszy jednak nie zanosi się na to i prawdopodobna jest kontynuacja trendu. Pierwszy raz o szansie na wzrosty pisaliśmy 16 listopada ubiegłego roku.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: PKP Cargo
Następny artykułAktywne o poranku: EKO Export, CI Games, LW Bogdanka, Orzeł Biały
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here