Naga MarketsPBG świadczy specjalistyczne usługi w obszarach: gazu ziemnego (w tym także LNG, LPG, CNG), ropy naftowej i wody.

pbg-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Spoglądając na wykres w skali tygodniowej, widać że po okresie silnych spadków cena w ostatnich latach porusza się bokiem. Kluczowy opór to okolice 3,50 zł. Od początku roku cena podskoczyła już o 100% i aktualnie trwa pewne zawahanie pod oporem. Wydaje się, że może tu dojść do spadków.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

pbg-d1

Na wykresie dziennym widać tegoroczny trend wzrostowy. Ostatnio po silnych wzrostach ma miejsce korekta, objawiająca się serią coraz niższych wierzchołków. Wydaje się, że w najbliższym czasie czekają nas spadki, zmierzające do dolnej krawędzi kanału wzrostowego oraz lokalnego wsparcia przy 2,45 zł. Test wsparcia i linii trendu może przynieść okazję zakupową, z drugiej strony wybicie z kanału dołem powinno być poważnym sygnałem ostrzegawczym dla panującego trendu.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 08.11.2016
Następny artykułCo dalej ze spadkami na EURAUD?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here