Naga MarketsPayPal jest dostawcą jednego z największych systemów płatności internetowych. Spółka jest samodzielnie notowana na giełdzie od połowy 2015 roku. Firma jest liderem na wielu rynkach i ponadto ma ciekawe perspektywy dalszego rozwoju. Dlatego też niewykluczone, że w niedługim czasie zobaczymy atak na szczyty wypadające w okolicy 44,50 USD.


Notowania PayPal od początku ubiegłego roku poruszają się w obrębie kanału wzrostowego. Pomimo hossy z ostatnich miesięcy nie udało się jeszcze powrócić w okolicę maksimów z października ubiegłego roku. Luty przyniósł poprawę sentymentu wobec spółki. Obecnie możemy być świadkami tworzenia się nowego wyższego szczytu, gdyż zbliżamy się do krańca zasięgu poprzedniej fali wzrostowej, a ponadto układ kilku poprzednich świec wskazuje na zmęczenie kupujących. Jako najbliższe wsparcie może posłużyć 50-dniowa średnia krocząca. Natomiast kluczowe będzie utrzymanie dolnego ograniczenia kanału wzrostowego. Dlatego też patrząc szerzej, scenariuszem bazowym nadal jest dalszych ruch na północ w kierunku 44,50 USD.

Inwestuj w realizację wzrostów lub spadków zagranicznych spółek – sprawdź ofertę akcji syntetycznych i czym różnią się od normalnych CFD!

PayPal jest liderem płatności internetowych w USA. System jest obecny na niemal 76%. Przychody spółki rosną od kilku kwartałów rosną zarówno na amerykańskim oraz na globalnych rynkach, podczas gdy jej wycena poprzez wskaźnik P/E (24,65) jest niższa niż w przypadku Mastercard (25,95) oraz Visa (26,55).

Wszystkie analizy przygotowywane przez zespół X-Trade Brokers dla portalu Comparic.pl możesz śledzić pod tym linkiem!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here