Naga MarketsPayPal, gigant usług płatniczych, ogłosił na Twitterze, że wszyscy uprawnieni klienci z Wielkiej Brytanii będą teraz mogli kupować, sprzedawać i przechowywać kryptowaluty, takie jak bitcoin, ethereum, litecoin czy bitcoin cash za pośrednictwem swoich kont PayPal. Kurs BTC/USD konsoliduje w piątek nieco poniżej poziomu 48 000 USD.

PayPal rozszerza swoją usługę kryptograficzną na Wielką Brytanię

To ogłoszenie jest kontynuacją i potwierdzeniem tweetów firmy z 23 sierpnia, ujawniając, że organizacja rozszerza swoją usługę kryptograficzną na Wielką Brytanię. PayPal ujawnił swoje nowe usługi transakcyjne w Wielkiej Brytanii, które weszły w życie wraz z ostatnim tweetem. Ponadto platforma zniosła również ograniczenia dotyczące handlu w aplikacji, co pasuje do jej poglądu na temat ekspansji w globalnej sferze kryptowalut.W sierpniu PayPal ogłosił, że jego użytkownicy z Wielkiej Brytanii będą mogli sprawdzać aktualne ceny kryptowalut wraz z treściami edukacyjnymi. Ponadto Jose Fernandez da Ponte, wiceprezes i dyrektor generalny ds. blockchaina i kryptowalut w PayPal zapewnił, że firma będzie ściśle współpracować z organami regulacyjnymi w celu zapewnienia pełnej legalności.

W Stanach Zjednoczonych funkcja radzi sobie naprawdę dobrze. [..] Spodziewamy się że poradzi sobie równie dobrze w Wielkiej Brytanii – powiedział CNBC Jose Fernandez da Ponte.

PayPal twierdzi, że jego zaangażowanie w kryptowaluty ma na celu ułatwienie klientom uczestnictwo w rynku.

invest

Tokeny i monety były już od jakiegoś czasu, ale trzeba było być stosunkowo zaawansowanym użytkownikiem, aby mieć do nich dostęp. Posiadanie ich na platformie takiej jak nasza sprawia, że jest to naprawdę dobry punkt wejścia do dalszych inwestycji – – podsumował da Ponte.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) konsoliduje pod koniec tygodnia w okolicach 48 000 USD

Notowania BTC/USD spadły w miniony poniedziałek do poziomu 43500 USD, gdzie nastąpiła silna reakcja kupujących, co w efekcie doprowadziło do wzrostu cen w środku tygodnia do okolic 48 500 USD. Pod koniec tygodnia kurs konsoliduje nieco poniżej 48 000 USD, tuż powyżej lokalnego poziomu wsparcia 47 555 USD. Dalszy wzrost cen powinien doprowadzić do testu psychologicznej bariery 50 000 USD z celem na wrześniowe maksimum 52 924 USD. Z drugiej strony główne wsparcie stanowi poziom 42 000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs datawalk | pkp cargo akcje kupno | kantorowy kurs dolara australijskiego | pgnige notowania | pzu gpw | nasdaq index notowania | jen kurs |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here