Naga MarketsPayPal ujawnił swoje plany dotyczące kryptowalutW dzień podania swoich wyników finansowych PayPal jednocześnie ujawnił nowe szczegóły dotyczące planów dotyczących kryptowalut. Daniel Schulman, dyrektor generalny PayPal podczas środowej konferencji podzielił się opinią na ten temat.

  • PayPal inwestuje w nową jednostkę biznesową, która skupi się na kryptowalutach i walutach cyfrowych
  • Schulman powiedział również, że PayPal spodziewa się rozpoczęcia wdrażania możliwości dla użytkowników do finansowania swoich kont za pomocą kryptowalut “później w tym kwartale”

PayPal wkracza do świata kryptowalut

Wszyscy wiemy że dotychczasowy system finansowy jest przestarzały, a w przyszłości każdy będzie chciał realizować swoje transakcje w ciągu kilku sekund. Transakcje te powinny być również tańsze w swojej realizacji. Dodatkowo przyszłość powinna umożliwiać wszystkim ludziom integrację w świecie cyfrowym, nie tylko tym zamożnym. Czynniki te sprawiają, że już teraz inwestujemy w nasza nową jednostkę biznesową zajmującą się kryptowalutami, blockchainem i walutami cyfrowymi – powiedział Daniel Schulman

Te artykuły również Cię zainteresują
Dyrektor generalny PayPal podkreślił również, że jest podekscytowany faktem umożliwienia w przyszłości swoim klientom korzystania z salda kryptowalutowego jako źródła finansowania podczas zakupów.

Mamy nadzieję, że uruchomimy nasz pierwszy międzynarodowy cyfrowy rynek w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Będzie to nasz początek we wkroczeniu do świata kryptowalut, z którymi wiąże się wiele możliwości – poinformował Daniel Schulman.

Na zakończenie Daniel Schulman zasugerował również, że PayPal może pewnego dnia zintegrować waluty cyfrowe banków centralnych, jeśli te w przyszłości nabiorą rozpędu.

PayPal rozpoczął swoją przygodę z kryptowalutami w październiku ubiegłego roku, rozpoczynając partnerstwo z branżowym startupem Paxos.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs bitcoina | dolar kurs | blik | cena kryptowalut | bitcoin cash prognozy |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here