Naga MarketsPayPal-kryptowalutyAmerykański gigant płatniczy PayPal bada rzekomo możliwości rozszerzenia oferty o obrót akcjami. W tym celu podmiot szuka możliwości zakupu lub przynajmniej partnerstwa z innym brokerem, aby wprowadzić własną usługę handlu akcjami i w ten sposób konkurować z takimi platoformami jak m.in. Robinhood.

PayPal umożliwi handel akcjami 

Powołując się na anonimowe źródła, CNBC donosi, że PayPal przeprowadził odpowiednie rozmowy z potencjalnymi graczami branżowymi, ale jest mało prawdopodobne, aby uruchomić nową usługę inwestycyjną w tym roku. Według CNBC, potencjalne zatwierdzenie PayPal jako firmy brokerskiej przez Financial Industry Regulatory Authority może zająć nawet ponad osiem miesięcy.W ramach domniemanego planu, PayPal zatrudnił już weterana branży brokerskiej Richa Hagena jako nowego dyrektora generalnego dla swojego wcześniej nieujawnionego działu znanego jako „Invest at PayPal”. Według strony LinkedIn Hagena, dyrektor wykonawczy będzie odpowiedzialny za „wysiłki PayPal w celu zbadania możliwości w branży inwestycji konsumenckich”.

Przedstawiciele przyznali rzekomo, że potencjalny plan firmy dotyczący wprowadzenia usługi handlu akcjami jest zgodny z długoterminową wizją dyrektora generalnego Dana Schulmana, aby objąć wiele więcej usług finansowych, w tym „możliwości inwestycyjne”.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania xtb | kurs cdr | cd projekt akcje prognozy | pgnige notowania | bitcoin era opinie| develia cena akcji | sp500 index | neuca akcje rekomendacje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułWtorek przynosi mocne umocnienie złotego. Najmocniej traci jen, dolar i szwedzka korona
Następny artykułEthereum (ETH) lepsze od bitcoina (BTC), według Billa Gurley’a
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here