Naga MarketsŻywność, ubrania, zabawki, sprzęt elektroniczny jak również nowy samochód, a w przyszłości również usługi – za to wszystko użytkownicy nowego marketplace, jakim jest paytc.io będą mogli zapłacić w kryptowalutach. To pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, a jego twórcami są Polacy.

  • Projekt przeprowadzi zbiórkę poprzez platformę tokenizacyjną Mosaico
  • Tokeny PAYB emitowane będą w cenie 0,9 zł przez 78 dni, a minimalny kapitał do pozyskania to 1,4 mln zł (przy maksymalnym zakładanym 2,73 mln zł)
  • Posiadacze tokenów będą partycypowali w dochodach z tytułu opłat za pośrednictwo przy zakupach poprzez platformę

PayBTC chce rozpowszechnić płatności kryptowalutowe w sieci

PayBTC.io wkrótce rozpocznie emisję swoich tokenów, które zapewnią indywidualnym inwestorom możliwość uzyskania dochodu pasywnego. Inwestorzy nabywający tokeny będą mieli prawo do części dochodu z każdej przeprowadzonej transakcji.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Każdy token będzie dawał możliwość uzyskania dochodu pasywnego. Nasza prowizja to 8% ceny produktu. Z tych ośmiu procent czwartą część (25%) chcemy przeznaczać na bieżące wypłaty dywidendy dla tokenariuszy. Każdy więc, kto kupi token, będzie brał udział w naszym dochodzie. Im więcej tokenów będzie w portfelu inwestora, tym jego dochód pasywny z każdej transakcji będzie wyższy. Chcemy, aby posiadacze tokenów byli częścią naszej firmy – mówi Tomasz Palka CEO i współwłaściciel paybtc.io.

Twórcy paybtc.io postawili sobie za cel maksymalne ułatwienie procesu zakupowego dla posiadaczy kryptowalut. Docelowo zakupy te, mają być tańsze niż przy płatnościach klasycznymi walutami. Do tego jednak potrzebna jest odpowiednia skala sprzedaży.

– paybtc.io opiera się na prostej idei: chcemy umożliwić posiadaczom kryptowalut zakupy przez internet dowolnych rzeczy, które można legalnie kupić przez internet – Oczywiście można spieniężyć bitcoiny i przelać na swoje konto dolary czy złote, ale naszym celem jest maksymalne skrócenie całego procesu. Użytkownik platformy paybtc.io nie musi wymieniać kryptowalut na walutę tradycyjną oraz nie traci na opłatach za przelew z giełdy, wypłatę w bitomacie czy wypłatę w kantorze. Jesteśmy jego pośrednikiem w zakupach za kryptowalutę – tłumaczy dalej Palka.

Cały proces transakcji jest krótki – kupujący wchodzi na stronę paybtc.io, wkleja link do towaru, wpisuje wymagane informacje o produkcie, takie jak cena czy kraj dostawy, dostaje e-mailem ofertę, akceptuje ją, płaci w jednej z 10 kryptowalut (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Bitcoin Gold, zCash, Lisk, Dash, Tron) i czeka na swoją przesyłkę. To rozwiązanie, które „odwraca” proces zakupowy. To klient określa co chce kupić, a produkt ten jest dołączany do oferty.

Marketplace paybtc.io jest jednocześnie otwarty na sprzedawców, którzy chcą dotrzeć i powalczyć o nową grupę kupujących. Posiadacze kryptowalut powiększyli swoje portfele nawet 10-krotnie w przeciągu ostatniego roku, stając się pożądanym klientem każdego sklepu online.

Tokeny PAYB można nabyć bezpośrednio na platformie mosaico.ai/paybtc. Pierwszy etap emisji rozpocznie się 23 marca i potrwa do 6 kwietnia (cena: 1 zł = 1 token PAYB). W kolejnych etapach cena tokenów PAYB będzie wzrastać, aż do drugiej połowy maja 2021, gdzie wyniesie 1,30 zł za jeden token PAYB. Minimalny poziom inwestycji to 100 zł.

Łącznie firma planuje pozyskać w ten sposób na rozwój od 1,4 mln zł do 2,73 mln zł. Rozpoczęcie listowania tokenów PAYB na giełdzie kryptowalut Kanga Exchange planowane jest na dzień 1 czerwca 2021 r.

– Nasza filozofia kryptowalutowa jest uczciwa i opiera się na sensownej formie wymiany. Jesteśmy przekonani, że wszyscy możemy mieć gigantyczny wpływ na to, co będzie się działo na rynku kryptowalut, jeśli tylko będziemy ich używać. Kryptowaluty w tej chwili na nowo rozdają karty na całym świecie – ocenia Tomasz Palka.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcję lotos | akcje pgnig – najnowsze wiadomości | kurs cdprojekt | cena ropy | kurs biomed lublin |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here