Naga Markets

PayB umożliwia zakupy za kryptowaluty. Rozmowa z CEO PayB.IOPayB to interesujący projekt starający się rozwiązać jeden z kluczowych problemów kryptowalut, a mianowicie ich relatywnie niską adopcję przez platformy sprzedażowe. Dzięki payB możliwa będzie płatność za kupowane produkty w kryptowalucie, nawet gdy sklep takiej opcji nie oferuje. Jak to możliwe? Dowiedzą się Państwo z rozmowy z CEO PayB.IO, Tomaszem Palką.Przede wszystkim, Tomasz Palka, CEO PayB, przedstawił sposób, w jaki działa stworzona przez jego zespół platforma.

Wyobraźmy sobie sytuację, w której chcemy kupić coś z Allegro, chcemy kupic coś z dowolnego sklepu, to każdy towar, który wybieramy w internecie ma link URL. Kopiujesz ten link URL, wklejasz do naszego systemu i postępujesz zgodnie z tym, co system Ci podpowiada. Za pomocą kilku kliknięć przechodzisz do płatności, używasz swojej kryptowaluty, którą lubisz płacić, która ma obecnie niską ceną przesyłu. Wszystko przebiega wtedy sprawnie, paczkę odbierasz w domu lub gdzie sobie wybierzesz. – stwierdził CEO PayB, Tomasz Palka.

Zdaniem CEO PayB, zaprezentowane przez jego zespół rozwiązanie jest unikatowe w skali globalnej.

Pionierskie, autorskie i ciekawe, i jedyne na całym świecie. Dzisiaj startuje nasza ponowna tokenizacja i pokazujemy ten projekt trochę szerszej publiczności. W grudniu będziemy prezentować nasze nowe zautomatyzowane oprogramowanie. Na dzień dzisiejszy oczywiście można działać na tym starym, ono jest równie sprawne, przy czym tamto będzie sprawniejsze o kilka tysięcy procent. – zaznaczył Tomasz Palka.

Ponownie podkreślił on, że projekt zaproponowany przez PayB jest innowacyjnym rozwiązaniem:

– Jeżeli chodzi o adopcję kryptowalut (…), jest to tak szybki proces, że musimy dbać o to żeby analizować cały czas na bieżąco wszystkie rzeczy, które w sieci się dzieją jeśli chodzi o płatności i na dzień dzisiejszy realnie nie znalazłem takiej konkurencji, która by tak działała. – dodał CEO PayB.

Więcej na temat pomysłu PayB na obsługę płatności kryptowalut, o przeprowadzanej tokenizacji i rozwoju projektu w rozmowie na antenie Comparic24.tv.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: forex ranking brokerów | kurs cdr | pkp cargo giełda | kurs korony czeskiej | kurs playway | akcje wirtualna polska |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here