Naga MarketsPaxos staje się brokerem kryptowalut. Revolut pierwszym klientemPaxos Trust Company, regulowana instytucja finansowa, która digitalizuje aktywa, wprowadziła dziś na rynek Paxos Crypto Brokerage, nową ofertę produktów, która umożliwia firmom integrację możliwości kupowania, sprzedaży, przechowywania i wysyłania kryptowalut we własnych aplikacjach. Paxos Crypto Brokerage to kompleksowe, łatwe do zintegrowania rozwiązanie oparte na interfejsie API, które zapewnia dostęp do rynku kryptowalut o wartości 200 miliardów dolarów.

  • Firma oferuje innowacyjne narzędzie umożliwiające firmom integrację możliwości kupowania, sprzedaży, przechowywania i wysyłania kryptowalut we własnych aplikacjach. 
  • Pierwszym użytkownikiem usługi jest Revolut.

Paxos: zaczęła się rewolucja zasobów cyfrowych

Charles Cascarilla, CEO i współzałożyciel firmy Paxos, mówi, że właśnie na naszych oczach “rozpoczęła się rewolucja zasobów cyfrowych i coraz więcej firm takich jak Revolut spodziewa się jej.”

Te artykuły również Cię zainteresują
– Dzięki Paxos Crypto Brokerage firmy mogą wykorzystać naszą wiedzę specjalistyczną i zgodność z przepisami, aby łatwo i bezpiecznie zintegrować kryptowaluty ze swoimi aplikacjami. Z dumą oferujemy infrastrukturę rynku finansowego, która wspiera otwartą cyfrową przyszłość finansową – dodaje.

Połączenie sił z Revolut

Revolut US jest pierwszym partnerem, który korzysta z Paxos Crypto Brokerage. Oferuje usługę klientom amerykańskim w swojej aplikacji do bankowości detalicznej. Dzięki temu użytkownicy Revolut w USA mają świetne ceny kryptowalut.

Ponieważ Paxos Crypto Brokerage jest rozwiązaniem opartym na API, Revolut “kontroluje wrażenia użytkownika i zarządza relacjami z klientami”. W szczególności Paxos “zarządza złożonością licencyjną i regulacyjną, dzięki czemu Revolut może skoncentrować się na swojej podstawowej działalności”.

Nik Storonsky, założyciel i dyrektor generalny Revolut powiedział, że celem jego firmy było rozszerzenie oferty.

(…) musieliśmy znaleźć zaufanego partnera. Wybraliśmy Dom Maklerski Crypto, ponieważ ich rozwiązanie „pod klucz” jest w pełni zgodne i łatwe do zintegrowania. Platforma Paxos oferuje bezpieczeństwo i płynność, których potrzebujemy, aby zaoferować naszym użytkownikom najlepszą jakość kryptowalut – dodał.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here