Naga MarketsW najnowszej odsłonie programu Blockchain prowadzonego na antenie Comparic24.TV przez Roberta Wojciechowskiego, prezesa Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii, w studiu zagościł Filip Pawczyński, prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Podczas rozmowy poroszono tematy regulacji lokalnej branży oraz roli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) w całym procederze.


KNF i przedstawiciele polskiej branży kryptowalutowej nie potrafią się dogadać?

“Niestety, obecnie KNF bardzo wielu osobom funkcjonującym na rynku kryptowalut niezbyt dobrze się kojarzy. Kontakt między środowiskiem kryptowalutowym a instytucjami państwowymi jest mocno zakłócony i ograniczony” – przyznawał w rozmowie z Comparic24.TV Pawczyński.

W trakcie rozmowy możemy dowiedzieć się również o obecnym stanie rynku w kontekście rynku technologii blockchain oraz rynku cyfrowych aktywów, który zdobywa coraz więcej uwagi, zwłaszcza w zakresie legislacji. Czy polskie urzędy zmienią swój stosunek do tej technologii? Więcej na ten temat w poniższym materiale:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here