Naga MarketsPassus podpisał umowę o wartości ponad 4,6 mln zł z podmiotem należącym do Skarbu PaństwaPassus, notowany na NewConnect producent i integrator specjalistycznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, podpisał umowę z podmiotem należącym do Skarbu Państwa. Kontrakt zakłada kompleksową ochronę przed oprogramowaniem typu malware. Podstawową część zamówienia, o łącznej wartości blisko 2,2 mln zł, Passus dostarczy do 25 grudnia br. Płatność będzie realizowana w cyklach kwartalnych.

Passus z kolejną umową w ciągu ostatnich kilku tygodni

To już nasza kolejna umowa, którą podpisujemy w ciągu ostatnich kilku tygodni. Czwarty kwartał to dla nas typowy okres wzmożonej sprzedaży, finalizacji umów  i pozyskiwania kolejnych klientów. Każda tego typu, długoterminowa umowa pozytywnie przełoży się zarówno na tegoroczne jak i przyszłe wyniki finansowe. – komentuje Tadeusz Dudek, prezes zarządu Passus.

Te artykuły również Cię zainteresują
Umowa zakłada uruchomienie i świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu w czasie rzeczywistym, kompleksowej analizy niezaszyfrowanego oraz zaszyfrowanego ruchu sieciowego tj. Centralnej Usługi Ochrony przed oprogramowaniem typu malware.

Zmówienie zostało podzielone na część podstawową, o wartości 2,2 mln zł oraz część opcjonalną, oszacowaną na kwotę 2,4 mln zł. Zamówienie opcjonalne będzie uzależnione od natężenia ruchu sieciowego.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here