Naga MarketsPassus, notowany na NewConnect producent i integrator specjalistycznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, podpisał umowę podwykonawczą z firmą z branży IT. Kontrakt zakłada dostarczenie, wdrożenie oraz utrzymanie rozwiązania z wykorzystaniem niektórych modułów tworzących autorski system Passus SWG, na rzecz klienta końcowego. Łączna wartość umowy wynosi ponad 14 mln zł. Realizacja zamówienia rozpocznie się najpóźniej w terminie 6 miesięcy od dnia podpisania umowy między zamawiającym a klientem końcowym.

Passus podpisał umowę podwykonawczą z firmą z branży IT

Przedmiotem umowy jest zamówienie podstawowe o wartości 13,78 mln zł netto. Zakłada ono, w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia, dostarczenie, wdrożenie, świadczenie gwarancji, wykonanie dokumentacji podwykonawczej oraz utrzymanie m.in. wybranych modułów tworzących system Passus SWG (Security Web Gateway).

Te artykuły również Cię zainteresują

Cieszę się, że sfinalizowaliśmy istotną dla nas umowę. Zakłada ona wdrożenie autorskiego rozwiązania, co z perspektywy naszego modelu biznesowego jest dla nas bardzo korzystne. Passus SWG to wielomodułowe rozwiązanie służące do kontroli dostępu do Internetu. Weryfikuje ruch pod kątem ewentualnych zagrożeń oraz pozwala ograniczyć dostęp do niepożądanych treści np. do stron niezwiązanych z wykonywaną pracą lub zastosować ograniczenia związane z kontrolą rodzicielską. – komentuje Tadeusz Dudek, Prezes Zarządu Passus.

Pierwsza płatność w wysokości 8,90 mln zł nastąpi w ciągu 21 dni od terminu wystawienia faktury na podstawie protokołu wstępnego odbioru, a pozostała kwota 4,88 mln zł po zakończeniu 6 miesięcznego okresu stabilizacji systemu, o ile w ciągu 2 tygodni przed jego zakończeniem nie wystąpią niezgodności pomiędzy działaniem Systemu, a wymaganiami klienta końcowego w zakresie wdrożenia Systemu.

Umowa przewiduje także zamówienie opcjonalne o wartości 519 tys. zł netto. Będzie ono polegało na zwiększeniu wydajności Systemu SWG. O jego realizacji Passus zostanie poinformowany najpóźniej na 30 dni przed upływem 12 miesięcy od daty złożenia zamówienia podstawowego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKogeneracja miała 23,78 mln zł straty netto, 28,14 mln zł straty EBIT w III kw.
Następny artykułGPW: Przegląd informacji ze spółek, 10 listopada 2020 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here