Naga MarketsPassus podpisał umowę o wartości blisko 12,5 mln zł z podmiotem należącym do Skarbu PaństwaPassus, notowany na NewConnect producent i integrator specjalistycznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, podpisał umowę z podmiotem należącym do Skarbu Państwa. Kontrakt zakłada m.in. dostawę zintegrowanego oprogramowania do zarządzania komputerami i urządzeniami przenośnymi. Podstawową część zamówienia, o łącznej wartości 6,15 mln zł, Passus dostarczy do 24 grudnia br. Płatność nastąpi w ciągu 30 dni od zakończenia zlecenia.

Passus planuje rozwój swoich systemów dzięki nowej umowie

Zmówienie zostało podzielone na część podstawową, o wartości 6,15 mln zł, oraz część opcjonalną, oszacowaną na kwotę 6,34 mln zł. Z kolei zamówienie podstawowe będzie składało się z dwóch etapów. Etap pierwszy o wartości 5,98 mln zł zakłada realizację części zamówienia do 26 listopada br. Z kolei etap drugi oszacowany na kwotę 172,2 tys. zrealizowany ma być do 24 grudnia br. W obu przypadkach płatność nastąpi w ciągu 30 dni.

Te artykuły również Cię zainteresują

W ostatnich dniach podpisaliśmy umowy o łącznej wartości 26,5 mln zł.  To jedne z największych kontraktów w historii naszej firmy. Chciałbym  zauważyć, iż podobnie jak w latach ubiegłych największe kontrakty zawierane przez naszą firmę są w IV kwartale. – komentuje Tadeusz Dudek, Prezes Zarządu Passus.

W ramach zamówienia opcjonalnego podmiot zamawiający, należący do Skarbu Państwa przewiduje usługi asysty technicznej oraz dostarczenie licencji dla maksymalnie 30 tys. dodatkowych urządzeń wraz z rozszerzoną gwarancją. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie 36 miesięcy liczonych od daty dostarczenia licencji w zamówieniu podstawowym (protokołu odbioru licencji).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUnimot ustanowił 3-letni program emisji obligacji o wartości do 150 mln zł
Następny artykułNWZ Alumetalu przyjęło program motywacyjny z celem min. 98 mln zł EBITDA w 2021r
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here