Naga MarketsPassus podpisał umowę dystrybucyjną z KomSvyazEnergyPassus, notowany na NewConnect producent i integrator specjalistycznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, podpisał umowę dystrybucyjną z rosyjskim dystrybutorem KomSvyazEnergy. Dzięki umowie produkty Passus, pod marką Sycope, będą mogły być sprzedawane na obszarze Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP), obejmujących m.in. Rosję, Armenię, Białoruś, Kazachstan, Tadżykistan oraz Uzbekistan.

Passus podpisał nową umowę z rosyjskim dystrybutorem KomSvyazEnergy

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że zamierzamy skupić się na ekspansji zagranicznej i sprzedaży naszych produktów pod marką Sycope, na których generujemy najwyższe marże. Konsekwentnie staramy się realizować ten cel, czego efektem jest m.in. podpisana umowa z rosyjskim partnerem. Dzięki współpracy z KomSvyazEnergy otwiera się przed nami bardzo duży i dynamicznie rozwijający się rynek obejmujący obszar Wspólnoty Niepodległych Państw. – komentuje Tadeusz Dudek, prezes zarządu Passus.

Te artykuły również Cię zainteresują
KomSvyazEnergy jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem specjalizującym się w rozwiązaniach IT dla największych przedsiębiorstw. Rosyjski partner, podobnie jak Nuvias, kompleksowo zajmie się produktami marki Sycope. Oprócz sprzedaży będzie odpowiadał za promocję, szkolenia, wsparcie techniczne zarówno użytkowników jak i obsługujących ich partnerów w lokalnych językach. Dzięki temu Passus będzie mógł w pełni skupić się na rozwoju autorskich rozwiązań.

Staramy się działać wielotorowo. Z jednej strony realizujemy umowę z Nuvias, gdzie koncentrujemy się głównie na zachodzie Europy i krajach DACH, z drugiej poprzez współpracę z KomSvyazEnergy mamy ekspozycję na ciekawe, wschodnie rynki. Co ważne region WNP jest  inny  pod względem kulturowym  niż Europa Zachodnia, dlatego bardzo istotne było dla nas pozyskanie lokalnego Partnera, oferującego nasze produkty pod marką Sycope. – dodaje Tadeusz Dudek.

Umowa została podpisana na okres 1 roku i będzie odnawiana na kolejne roczne okresy, chyba, że którakolwiek strona umowy złoży na piśmie jej rozwiązanie na 3 miesiące przed datą jej automatycznego odnowienia.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje bml | akcje lotosu | nasdaq | cd projekt red akcje | de30 dax |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here