Naga MarketsW najnowszej serii podcastów Artyści Rynków od CMC Markets, prowadzący Michael McCarthy zaprasza do rozmowy z ekspertami, wśród których znaleźli się Nick Leeson, spekulant okryty złą sława, James Halliwell reprezentujący Lex van Dam Trading Academy, Annie Duke ex-mistrzyni pokerowych stołów, Anas Alhajji będący światłowej sławy ekspertem ds. rynków energetycznych, Jake Bernstein weteran branży inwestycyjnej oraz John Netto, autor publikacji makroekonomicznych oraz trader szerokiej klasy aktywów. Słuchaj podcastów już teraz.


Podcasty Artyści Rynków – rozmowy z ekspertami branży, którzy opanowali trudną sztukę tradingu

“Zapraszamy do odsłuchania drugiej serii podcastów Artyści Rynków prowadzonych przez Michaela McCarthy’ego. W tej wyjątkowej serii rozmawiamy z ekspertami w swoich dziedzinach i dowiadujemy się jak pasja do tradingu wpłyneła na ich życiowe decyzje. Zostań lepszym inwestorem i odkryj pasję do inwestowania, ucząc się pewności siebie, determinacji i dyscypliny od prawdziwych Artystów Rynków” – zachęca do odsłuchania podcastów zespół CMC Markets. Pełna lista najnowszych odcinków dostępna jest poniżej:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Odcinek 1: Czego może nas nauczyć historia okrytego złą sławą spekulanta Nicka Leesona? – W spekulacji i na rynkach ból jest świetnym nauczycielem. Jak to jest stracić wszystko? Obalić dwustuletni bank? Michael rozmawia z Nickiem Leesonem, nieuczciwym traderem, który podejmując niekontrolowane ryzyko, doprowadził do upadku Barings Bank.
  • Odcinek 2: James Helliwell podpowiada, jak zarobić na rynku medycznej marihuany – Czy medyczna marihuana będzie następnym Bitcoinem? W tym odcinku James Helliwell ze szczegółami wyjaśnia jak osiągnął zyski wcześnie inwestując w sprzęt związany z medyczną marihuaną.
  • Odcinek 3: Sztuka podejmowania decyzji według byłej mistrzyni pokera, Annie Duke – Annie Duke, jako była mistrzyni pokera, proces podejmowania decyzji doprowadziła do formy prawdziwego dzieła sztuki. Wykorzystując doświadczenie z gruntu psychologii, stół do kart uczyniła swoim laboratorium, gdzie w czasie rzeczywistym mogła badać niepewność, analizować błędy poznawcze, a przy okazji wygrać kilka milionów.
  • Odcinek 4: Świat napędza ropa: refleksje eksperta od rynków energii, Anasa Alhajjiego – Anas Alhajji rozmawia z Artystami Rynków o wydarzeniach geopolitycznych wpływających na ceny ropy. Czy sankcje USA będą w stanie powstrzymać Iran od eksportu ropy i czy zmierzamy do kolejnego kryzysu naftowego? Anas tak uważa i ma kilka wskazówek na temat tego, co inwestorzy mogą zrobić, aby się ochronić.
  • Odcinek 5: Trading na przestrzeni lat w oczach weterana branży Jake Bernsteina – Jake Bernstein zbudował imponującą karierę jako trader na rynku kontraktów futures. W tym odcinku dzieli się swoim bogactwem mądrości z Artystami Rynków
  • Odcinek 6: Kocham trading: zdaniem Johna Netto pasja daje przewagę na rynku – Jeśli ktoś urodził się, by tradować, to John Netto, trader światowej klasy aktywów i autor The Global Macro Edge. W liceum zapewnił „płynność” dla zakładów sportowych. W Marines nauczył się dyscypliny. Na rynkach odkrył swoją super moc – wszechstronność. Dlatego nazywa się traderem Protean – przyjmującym różne formy.

Wszystkie podcasty Artyści Rynków pierwszej i drugiej serii dostępne są natomiast bezpośrednio na stronie CMC Markets:

SŁUCHAJ PODCASTÓW ARTYŚCI RYNKÓW

Podcasty dostępne są w popularnych aplikacjach podcastowych pod nazwą Artyści Rynków lub bezpośrednio na stronie CMC Markets. Subskrybując podcasty będziesz otrzymywał informacje o najnowszych odcinkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCelon Pharma w górę o 5%. Spółka składa wniosek do Agencji Żywności i Leków
Następny artykułPolnord znalazł inwestora? 80% wzrostu w 3 sesje
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here