Naga MarketsDwie pary z dolarem kanadyjskim znalazły się właśnie w dość ciekawym miejscu, gdzie mogą pojawić się okazje do spekulacji. Nie należy natomiast zapominać o ważnym odczycie z Kanady, który poznamy po południu.

USDCHF

Na parze walutowej USDCHF utworzył się nowy impuls spadkowy, gdzie kontynuowany jest wcześniejszy trend krótkoterminowy. Należy tu jednak brać pod uwagę to, że po oddaleniu wykresu notowania poruszają się w szerszej konsolidacji.

AUDCAD

Kurs tej pary koryguje ostatnim impuls spadkowy, który doprowadził do przełamania wsparcia w okolicach 0.9710. Dodatkowo para dotarła do 50% zniesienia wspomnianego impulsu, które stanowi kolejny czynnik konfluencji. Można tu będzie rozważyć sprzedaż po wyraźnym sygnale z wykresu 30-minutowego.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

EURCAD

W podobnym położeniu znajdują się notowana pary EURCAD. Tu również testowane jest przełamane wsparcie, które obecnie stanowi opór oraz 50% zniesienie ostatniego impulsu spadkowego. W przypadku handlu na parach z CAD należy jeszcze wziąć pod uwagę dzisiejsze dane (godz. 14:30) na temat wzrostu gospodarczego Kanady (PKB).


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here