Naga MarketsRozdarta flaga Unii Europejskiej spod której wyłania się flaga Wielkiej BrytaniiParlament Europejski zatwierdził umowę Brexitową – z bardzo wysokim prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że w sobotę obudzimy się w nowej, mniejszej i niestety słabszej Unii Europejskiej. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Spośród 670 głosujących tylko 49 chciało odrzucenia umowy

Po głosowaniu brytyjski europarlamentarzyści udali się na imprezę pożegnalną, więc wszystko było w zasadzie ustalone. To oznacza, iż Brexit na pewno dojdzie do skutku, choć najtrudniejszy okres 11 miesięcy negocjacji dopiero przed nami – oznajmił Bogusz Kasowski.


Prawdziwe akcje i futures z dźwignią nawet 5x!
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here