Naga Markets


Kurs głównej pary walutowej z dolarem australijskim AUDUSD w ostatnim czasie znajdował się w ramach krótkoterminowego trendu bocznego, który ostatecznie zdołał ukształtować formację zwiastującą odwrócenie – formację oRGR. Przełamanie linii szyi znajdującej się w rejonie cenowym 0.7580 rozpoczyna realizację wskazanej formacji.


Dzisiejszy dzień stal pod znakiem zatrzymania ostatniego umacniania się dolara amerykańskiego na większości par walutowych. Nie inaczej było na parze walutowej AUDUSD, która ma potencjał wzrostowy w kontekście najbliższych dni.

Rysunek 1. Analiza techniczna,AUDUSD,D1,21.05.2018

Pierwszym celem dla kupujących jest obecnie silna konfluencja składająca się z 3 kluczowych elementów:poziomu oporu, przebitej linii trendu wzrostowego oraz geometrii 100%. Całość zlokalizowana jest w rejonie cenowym 0.7640.

Rysunek 2. Analiza techniczna,AUDUSD,H4,21.05.2018

Ewentualny test w/w konfluencji będzie jednocześnie oznaczać pełną realizację formacji oRGR i bardzo możliwe zakończenie korekty wzrostowej ostatniego trendu wzrostowego. Jeżeli strona podażowa zdoła zareagować i obronić obszar 0.7640 może to być początek kolejnego impulsu spadkowego.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here