Naga MarketsKurs dolara australijskiego (AUDCHF) przed szansą na kontynuację wzrostówKurs dolara australijskiego do franka od szczytu z lutego spadł o ponad 1260-pipów. Odrabianie spadków zaczęło się w drugiej połowie marca, a dziś ruch na północ jest kontynuowany. Na koniec dnia okaże się, czy wybicie w górę na AUDCHF zostanie potwierdzone i otworzy drogę wzrostom do kolejnych poziomów oporu.

  • Notowania AUDCHF wybiły opór przy 0,6200
  • Kupujący otworzyli sobie drogę do wzrostu w kierunku 0,6345
  • Powrót pod 0,62 na koniec dnia ponownie odsłoni wsparcie przy 0,6610

Kurs dolara australijskiego wybija w górę z formacji inside bar

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w czwartek cena zamknęła się ponad oporem przy 0,62 CHF. W piątek notowania utrzymały się ponad tym oporem, które zmienił się we wsparcie, jednakże kurs AUDCHF pozostawał w zakresie czwartkowej sesji tworząc tym samym formację inside bar.

Dziś natomiast jesteśmy świadkami wybicia ponad maksimami świecy matki formacji inside bar, co daje szansę na kontynuację umocnień. Najbliższy opór wypada teraz przy 0,6345.

Potwierdzeniem wybicia z formacji inside bar będzie zamknięcie sesji ponad poziomem 0,6234. Cena będzie mogła wtedy zmierzać do wspomnianego wyżej oporu, a po jego pokonaniu, kolejny cel jaki mogą obrać kupujący znajdziemy przy 0,6610.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych. Sprawdź warunki brokera.
Wykres dzienny pary walutowej AUDCHF - 27 kwietnia 2020 r.
Wykres dzienny pary walutowej AUDCHF – 27 kwietnia 2020 r.

Alternatywnie, powrót cen pod 0,62 na koniec sesji otworzy drogę w kierunku wsparcia konsolidacji przy 0,6070.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here